Son Dakika

• No Posts Found

BORSA, GENEL SEKRETERLER ORYANTASYON EĞİTİMİNE KATILDI

İsmail Eravcı
06-08 Temmuz 2019 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki oda ve borsa genel sekreterleri oryantasyon eğitimine Söke Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hülya Erman Aydoğan’ın katıldığı bilgisi verildi.
TOBB sosyal tesislerde gerçekleşen programda açılış konuşmasını TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz yaptığı bilgisi verildi. Mustafa Saraçöz konuşmasında; 2019 yılında yaklaşık 25 genel sekreter değişikliği olduğunu hatırlatarak, bu toplantıları eğitimden çok, tanışma ve birlikte iş yapabilme enerjisini artırabilmek adına yaptıklarından söz etti.
TOBB’un çok aktif çalışan önemli bir camia olduğunu vurgulayan Saraçöz, 24 saat esasına dayalı bir çalışma yöntemi güttüklerini anlattı. 365 oda ve borsanın artık proje üretmekte çok mahir bir hale geldiğini belirten TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz, “Bu başarıda da genel sekreterlerimizin payı büyük. Oda ve borsalarımız artık 5 yıldızlı. Üyelerine en üst seviyede hizmet vermekte. Unutmayın ki bizim varlık sebebimiz üyelerimizin sorunlarını çözmek. Birlikte çalışmalıyız. Sizin bizi beslemeniz lazım. Gerekirse yönlendirmeniz lazım” dedi.
Oryantasyon eğitiminde Borsa ve Odaların kurumsal yapısı, sektörler ile ilgili bilgilendirme, protokol ve organizasyonlar, muhasebe ve insan kaynakları hakkında, ekonomik anlamda da bütün konular ele alınarak Borsa ve Odaları nasıl daha ileriye taşıyabiliriz adına bilgilendirmeler yapıldı. Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Nejat Sağel üyelere kaliteli hizmet vermenin yolunun iyi bir hizmet içi eğitimden geçtiğini belirterek “Bu anlamda yenilikleri yakından takip ederek üyelerimize en iyi bilgiyi vermeye çalışıyoruz. Bu eğitimlerden biri de oryantasyon eğitimidir. Hizmet içi eğitimler devam edecek” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.