Son Dakika

• No Posts Found

AKYALDIZ: SÖKESPOR’UN İÇİNE DÜŞTÜĞÜ DURUM BİZİ ÜZÜYOR

İsmail Eravcı
Sökegücü Spor Kulübü Başkanı Haluk Akyaldız, Sökespor’un içine düştüğü durumun kendilerini de üzdüğünü belirterek, yeni yönetimin oluşturulmasından sonra üzerlerine ne gibi görev düşerse yerine getirmeye hazır olduklarını söyledi. Akyaldız en iyi oyuncularını Sökespor’a vermeye hazır olduklarını belirterek, kendilerinin isteğinin sadece Söke Belediyesi tarafından ilçeye yeni sahalar kazandırılması olduğunu söyledi.
HaluK Akyaldız yaptığı açıklamada “Sökespor’un içine düştüğü durum bizleri fazlası ile üzüyor. Bir aydır ne yazık kongre bir türlü sonuçlanmadı. Üstelik kongre belirsizliği devam ediyor. Sökespor Söke için önemli. Bu şehrin yarışmacı takımıdır. Yeri kesinlikle amatör lig değil, profesyonel ligdir. Ancak henüz daha yönetimini bulamadı. Bir aydır ne yazık ki kongre sonuçlanmadı. Kimin ne yapacağı belli değil. Üstelikte net bilgilerde alamıyoruz. Tam bir muamma. Sökespor’un içinde bulunduğu bu duruma üzülüyoruz. Söke’nin yarışmacı takımı bu duruma düşmemeliydi
Şunun bilinmesinde yarar var. Sökespor yeni yönetimini oluştursun, biz her türlü yardımı yapmaya hazırız. Elimizdeki en iyi oyuncuları onlara vermeye hazırız. Yeni yönetim oluşsun, gelsinler biz en iyi oyuncularımızı verelim. Bizim Söke Belediye Başkanından tek isteğimiz yeni statlar yapmasıdır. 20 gün sonra antrenmanlara başlayacağız. Elimizde tek saha var. 4 ayrı takım aynı anda antrenman yapıyor. Aynı anda 80 futbolcu sahada antrenman yapıyor. Sadece sahanın çeyreğinde çalışıyoruz. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’den isteğimiz Söke’ye yeni sahalar kazandırmasıdır. Bugün itibariyle en az 3 adet sahaya ilçenin ihtiyacı var. Bu sahalar yapılırsa Söke’nin dışardan futbolcu transfer etmesine gerek kalmaz. Bizler Sökespor’un ihtiyacı olan futbolcuları yetiştiririz” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.