Son Dakika

• No Posts Found

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ NEDENİYLE MASA TANESİ TURNUVASI DÜZENLENDİ

İsmail Eravcı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Söke’de hafta sonu Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi. Büyük bir çekişme içinde geçen masa tenisi turnuvasında sporcular turnuvadan oldukça memnun olduklarınıdile getirdiler.
Söke Gençlik Spor İçe Müdürlüğü ve Söke Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvada sporcuların mücadelesi nefes kesti. Her yaştan masa tenisi sporcusunun katıldığı turnuva sonunda dereceye giren sporculara madalyaları verildi.
Söke Masa tenisi antrenörlerinden Servet Aydın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle düzenlenen turnuva ile ilgili bilgi vererek “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle düzenlenen turnuva amacına uygun yapıldı. Her yaştan sporcunun katıldığı turnuvada mücadele üst düzeydeydi. Heyecanlı maçlar oynandı. Dereceye giren sporculara madalyaları verildi. Yaz dönemini böyle bir turnuva ile değerlendirmek bizleri memnun etti. Veteranlar kategorisinde birinci ben oldum. Bunun yanında elitler kategorisinde Ahmet Çakır, Gençler Kategorisinde Arda Gökçe, Yıldızlar kategorisinde ise Ayberk Gökçe birinci oldular” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.