Son Dakika

• No Posts Found

AHMET POLAT’IN ACI GÜNÜ

İsmail Eravcı
Söke’nin sevilen simalarından MHP Söke eski Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Polat’ın oğlu Devlet Su İşleri (DSİ) 21. Bölge Müdürlüğü’nde görevli inşaat mühendisi Abdurrahman Polat, yakalandığı zatürre hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.
Aydın Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü Proje ve İnşaat Şube Müdürlüğü’nde inşaat mühendisi olarak görev yapan ve yaklaşık dört yıl önce yakalandığı lösemi hastalığını ilik nakli sonucunda atlatan Abdurrahman Polat, çalıştığı ofisinde klimadan kaynaklı üşütmesi sonucu zatürre hastalığına yakalandığı bilgisi verilirken, tedavi gördüğü Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen önceki gün hayata gözlerini yumdu. Abdurrahman Polat’ın acı kaybı, yakınları ve sevenlerini yasa boğarken, cenazesi dün Hacılar Camii’nde Cuma Namazı’nın ardından kılınan cenaze namazından sonra son yolculuğuna uğurlandı.
Cenaze namazına DSİ 21. Bölge Müdürü Mehmet Akif Balta, mesai arkadaşları, Söke Belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Gazeteniz Yeni Söke İmtiyaz Sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu’nun aralarında bulunduğu ve Söke’nin ileri gelenleri katıldı. Abdurrahman Polat’ın cenazesi asri mezarlıkta toprağa verildi.
Vefatıyla Sökelileri ve yakınlarını büyük bir hüzne boğan Polat, 2 yıl önce Söke Belediyesi Kültür Müdürlüğü personeli matematik öğretmeni Gülşah Yavaş ile dünya evine girmişti. 17 temmuz 2017 tarihinde dünya evine giren Abdurrahman Polat tam 2 yıl 1 gün sonra 18 temmuz 2019 tarihinde yaşama gözlerini yumdu. Baba Ahmet Polat taziyeleri kabul ederken, oldukça üzgün olduğu görüldü.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.