Son Dakika

• No Posts Found

EZGİ AKYALDIZ KARAYOLLARI VOLEYBOL TAKIMI İLE ANLAŞTI

İsmail Eravcı
Sökeli Milli Voleybolcu Ezgi Akyaldız, dün Karayolları Voleybol takımı ile anlaştı. Geçtiğimiz yıl Aydın Büyükşehir Belediyespor forması giyen Akyaldız, istediği süreyi alamamıştı. Ezgi Akyaldız, bir süredir kendisi ile ilgilenen Karayollarının iyi bir teklif sunduğunu belirterek, teklifi kabul ettiğini ve kendisini 2 yıllık Karayolları takımlı yapan imzayı attığını söyledi.
Söke’li en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını söyleyen Ezgi Akyaldız “Söke özellikle bayan voleybolunda önemli bir ilçe. Özellikle Mutlu Yıldırım hocam Söke’de bayan voleybolunun gelişmesi için büyük çaba harcıyor. Söke’de voleybolcuların beni idol olarak gördüklerini biliyorum. Onlar içinde başarılı olmak için çalışacağım. Söke’yi en iyi şekilde temsil edeceğim. Hedefim Sultanlar liginde sürekli oynamak” dedi.
Karayolları Spor Kulübünden yapılan açıklamada “Karayollari voleybol
Kulübümüz Ezgi Akyaldız ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. 1998 doğumlu Ezgi Akyaldız, 1.83 boyunda ve smaçör pozisyonunda görev alıyor. Akyaldız kariyeri boyunca; Karşıyaka, TVF Spor Lisesi ve Aydın BBSK takımlarında yer aldı. Yetenekli oyuncu 2019-2021 sezonlarında Kulübümüzün formasını giyecektir. Oyuncumuz bir çok kez milli takım forması giymiştir. Milli takımımız ile birlikte başarıları ise: 2012 Küçük Kızlar Balkan Şampiyonluğu, 2014 Küçük Kızlar Balkan Şampiyonluğu, 2015 Yıldız Kızlar EYOF Şampiyonluğu, 2015 U18 Avrupa Şampiyonası Dördüncülüğü, 2015 U18 Dünya Şampiyonası Dördüncülüğü, 2016 U20 Avrupa Şampiyonası Üçüncülüğü, 2016 Genç Kızlar Balkan Şampiyonluğu” denildi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.