Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE KURBAN BAYRAMINA HAZIR

İsmail Eravcı
Söke’de haftalardır süren Kurban Bayramı hazırlıklarında sona gelindiği belirtilirken, ilçenin bayrama hazır olduğu bilgisi verildi. Söke Belediyesinin mezarlıklarda ve mahallelerde yaptığı temizlik çalışmalarının yanı sıra, Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı trafik denetim ve kontrolleri bakımından 7/24 yollarda olacağı belirtildi. Özellikle Söke’nin çevresinden geçen Milas ve Kuşadası çevre yollarında denetimlerin dünden itibaren başladığı bilgisi verildi.
Söke’de protokol Bayramlaşması Bayramın ikinci günü yapılacak. Öncelikle sabah saat 10.00’da Söke Asri mezarlıktaki şehitlik ziyaret edilirken, saat 10.30’da Söke Öğretmen evinde bayramlaşma yapılacak. Saat 11.15’te Söke Huzurevi ziyareti yapılacak. Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu yayınladığı kurban Bayramı mesajında “Dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, sevgi ve hoşgörü ortamının genişlediği, toplumsal birlikteliğimizi sağlayan değerlerimizin yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.
Bayramlar; Milletimizin kaynaştığı, sosyal dayanışmanın, karşılıklı sevgi ve saygı duygularının doruğa ulaştığı kutsal günlerdir. Bu coşkulu günün İlçemizde de, bütün halkımızla el ele vereceğimiz, Millî birlik ve beraberliğimizi her yönüyle yaşayacağımız ve birbirimize daha çok bağlanacağımız gün olarak geçirilmesini temenni ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle; Kurban Bayramının Milletimize ve Ülkemize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diler, sevgili Sökeli vatandaşlarımızın, her derecedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın, askerlerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve değerli basın mensuplarımızın bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.