Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR, TRANSFERDE 5 FUTBOLCU İLE ANLAŞTI VE SAHAYA İNDİ

İsmail Eravcı
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in Aydın temsilcilerinden Sökespor’da sıkıntılı günler geride kalıyor.Yeni sezon öncesi teknik direktör İhsan İdikut ile anlaşma sağlayan Sökespor, yaklaşık 2 hafta önce başlattığı transfer çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor.
Arife Günü Sökespor Tahsin Temirtel Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde, geçtiğimiz sezonun Bal Ligi şampiyonu Burdur Bucak Oğuzhanspor’un kaptanı Mehmet Ali Moğul, eski Sökesporlu Recep Orta, Çiğli Belediyespor’dan Emre Gümüşkaya, Edirnespor’dan Şahin Fırat ve Mersin Meskispor’da forma giyen Hasan Hüseyin Alkan ile anlaşırken, önceki günde top başı yaparak sahaya indi.
Teknikdirektör İhsan İdikut yönetiminde önceki gün sezonu açan Sökespor çalışmalara başladı. Sabah akşam çalışmalarını sürdüren Sökesporlu futbolcular 22 Eylül’de başlayacak olan lige kadar hazır hale gelecekleri belirtildi. Hedeflerinin öncelikle ligde kalmak olduğunu söyleyen Sökespor Teknikdirektörü İhsan İdikut, Sökespor’un önümüzdeki yıllarda istediği yere geleceğini söyledi.
Evren Gül imza sonrası yaptığı açıklamada, geçmişte Sökespor’un başarılarında büyük emekleri bulunan 5 oyuncuyu yeniden takıma kazandırdıkları için büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Gül konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “5 oyuncu ile sözleşme imzaladık. Biz bu imzaları arefe günü attırarak sıkıntılı günler geçiren taraftarlarımıza bir bayram hediyesi vermek istedik. Taraftarlarımız bizim Sökespor’un başarısı için sürekli çalıştıklarımızı bilsinler. Teknik ekibimiz bölge taramalarını tamamladılar. Buradan gelen 8-10 oyuncuyla birlikte şuanda 30’un üzerinde oyuncumuz var. 14 Ağustos itibariyle takımımız topbaşı yaptı. Teknik kadromuz nezaretinde çalışmalarımız sürüyor. Hocamızın elinde yetenekli oyunculardan kurulu bir takım var” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.