Son Dakika

• No Posts Found

17 İLÇENİN KADIN KOLLARI SÖKE’DE TOPLANDI

İsmail Eravcı
Aydın İl Kadın Kolları eşgüdüm toplantısına Söke ev sahipliği yaptı. Söke CHP Kadın Kolları, Aydın İl Başkanı Ayşe Özdemir başta olmak üzere 17 ilçenin Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı. Kadınlar ilk olarak CHP ilçe merkezinde toplandı. Ardından Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’i ziyaret etti. Dün saat 11.45 CHP’li kadınları Belediye Meclis Salonunda ağırlayan Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Biraz önce Söke İş Bankası Müdürü’nün kendisini ziyarete geldiğini söyleyen Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel “20 sene öncede Söke Ziraat Bankasında memurluk yapmış. Gazeteci arkadaşlar yine benim söylediğimi yanlış değerlendirecekler ama banka müdürümüz 20 yıl önce ile bugünkü Söke’nin değişiminin kendini tatmin etmediğini söyledi. Bende o zaman dedim ki 5 yıl sonra tekrar görüşelim. Beş yıl sonra gerçekten tatmin olmuş mu, yapılan hizmetler mutlu etmiş mi tekrar görüşelim diye kendisine söyledim. İnsanların beklentileri farklı, farklı. Bazen şartlar müsait olmuyor. Bunun en büyük nedeni iktidarların farklı farlı yerlerden olması. Biraz zorlandıkları konusunda söylemleri var. Ama bu benim için geçerli değil. Bizim amacımız zaten Söke’ye hizmet etmekti. Söke’ye hizmet etmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Kiminle görüşmemiz gerekiyorsa görüşüyoruz. Şu ana kadar aldığımız sonuçların hepsi olumlu gidiyor.
Ben Belediye başkanı olduktan sonra siyasi parti gözetmeksizin milletvekilleri ile görüşüyorum ve görüşmelerimi kısa tutuyorum. Çünkü konuşma uzayınca işin içine siyaset giriyor. Benim işim siyaset yapmak değil, ben AK Parti hükümetinden, MHP’lilerden, ya da İYİ Partili, Cumhuriyet Halk Partili maksimum Söke’nin nasıl faydası olur ona bakıyorum. Ben Cumhuriyet Halk Partiliyim ama sonuçta Sökenin işini kim yapıyorsa ben onunla beraber sokak sokak dolaşırım, gece gündüz yol alırım. Benim için hiçbir şey fark etmez. Ben bunu söylemekten de hiç çekinmiyorum. Ben geçende Ankara’ya gittim herkesle görüştüm. Temennim önümüzdeki seçimlerde CHP olarak genelde iktidara gelip hem Söke’yi hem ülkeyi çok daha farklı yaparız diye düşünüyorum” dedi.
CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir yaptığı açıklamada “‘İl geneli örgütümüzün kadın kolları yönetimlerinin temsilcileri olarak belediye başkanımız Levent Tuncel’e hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Sökemiz için başarlıı işler ortaya koyacağınızdan şüphemiz yok. Bu çalışmalar ışığında CHP iktidarı çok yakın. CHP’li belediyelerin özellikle sosyal belediyecilik anlamında çalışmaları ortadadır. Gerçekten halkın yüreğine dokunan hizmetler ortaya koymaktalar. Bizler de kadın kolları olarak belediye başkanlarımızın her zaman yanlarındayız” dedi.
Belediye ziyareti sonrasında Lima Restauranta geçildi. Öğle yemeği sonrasında eşgüdüm toplantısı gerçekleşirken; toplantıda Söke CHP Kadın Kolları Başkanı Müjgan Dalgıç katılımcılara Söke’yi simgeleyen hediyeler takdim etti.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.