Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR BUCA’DA GALİP 3-2

İsmail Eravcı
22 Eylül Pazar günü sahasında ilk maçını Bergama Belediyespor ile oynayacak olan Sökespor hazırlıklarına tam gaz sürdürüyor. Hazırlık maçlarına fırtına gibi giren Sökespor Aydın Süper Ligi takımlarından İncirliovaspor’u 4-0 yenerken Pazar günü bu sefer İzmir’de Bucaspor ile karşı karşıya geldi.
Bucaspor ile oynanan hazırlık maçının ilk yarısını 2-0 yenik kapatan Sökespor ikinci yarıda müthiş bir geri dönüşe imza attı. Maçın ikinci yarısında Şahin ile durumu 2-1’e getiren Sökespor, Tunç ile durumu 2-2’ye getirdi. Maçın sonlarına doğru yeni transferlerden Ramazan Aksoy’un golü ile Sökespor 3-2 galip geldi. Sökespor bu galibiyet ile lig öncesi iyi sinyaller vermeye devam etti. Sökespor’un sezonu 14 haziranda açmış olmasına rağmen geride kalan 17-18 günlük sürede gösterdiği performans ile güven veriyor.
Sökespor’da hazırlık maçlarına ara verilmiyor. Önümüzdeki Perşembe günü de Söke Şehir stadyumunda Sökespor dördüncü hazırlık maçını Yatağanspor ile yapacak. 22 Eylül’e kadar takımın hazır hale geleceğini söyleyen teknik direktör İhsan İdikut, çalışmalardan memnun olduğunu söyledi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.