Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR 5 FUTBOLCUYA DAHA İMZA ATTIRDI

İSMAİL ERAVCI
Sökespor lig hazırlıklarını sürdürüyor. Hazırlıklarını sürdürürken, bir taraftan da denemeye aldığı oyuncuları imza attırmaya devam ediyor. BAL 8. grupta en iyi mücadele edecek kadroyu kurmak içinde transfer çalışmalarını sürdürüyor
Dün saat 10.30’da Sökespor Tahsin Demirtel sosyal tesislerinde Sökespor yönetimi kadroya dahil ettiği 5 futbolcu ile daha sözleşme imzaladı. İmza töreninde Sökespor Kulüp başkanı Fuat Evren Gül, kulüp müdürü Yağız Pullukcu, yönetim kurulu üyesi Musa Karaçolak, hazır bulundu. İmza töreninde Elbistanspor’dan orta saha oyuncusu Hıdır Ali Yıldız, Dersim 62 spordan orta saha oyuncusu Murat Paslıyer, Mecidiyeköyspor’dan forvet Batu Tunç Taşkın, Bağçılarspor’dan sol açık Uğur Aktaş, Kilis Belediyespor’dan Oğuzhan Afşin dün kendilerini Sökespor’lu yapan imzayı attılar.
Sökespor Kulüp Başkanı Fuat Evren Gül yaptığı açıklamada “Sökespor Kulübü olarak yönetim kurulumuz, Teknik heyetimiz masörümüz, malzemecimiz, kulüp aşçılarımız ve tüm futbolcularımızla büyük bir disiplin ve uyum içinde çalıyoruz. Sezona geç başlamanın dezavantajı ile gerek saha idmanlarını gerekse içinde hazırlık maçlarımızı aralıksız devam ediyoruz. Lige en iyi şekilde hazırlanmış olarak çıkarak mücadelemizi vermek istiyoruz. Oynadığımız hazırlık maçlarında ortaya konan performanslardan memnunuz. Kısa sürede çok yol kat ettik. Ligin sürprizini yapmaya adayız” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.