Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE VOLEYBOL BUGÜN SEZONU AÇIYOR

İsmail Eravcı
Söke’nin profesyonel ligdeki tek takımı olan Söke Voleybol takımı bugün sezonu açıyor. Yaz boyunca alt yapıdaki oyuncuları ile çalışmalarını sürdüren Söke Voleybol takımı ekim ayında başlayacak olan TVF ikinci lig üçüncü grup maçları öncesinde bugün sezon açılışı yapacak.
Bu arada ikinci lig 3’üncü grupta mücadele edecek olan Söke Voleybol takımına takviye çalışması da yapılıyor. Bu kapsamda geçtiğimiz yıl Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde oynayan 3 oyuncu, bu sezon Söke Voleybol takımında mücadele edecek. Bu arada Antalya’dan bir oyuncunun da takıma katılma ihtimalinin olduğu belirtildi. Söke Voleybol takımındaki tüm oyuncuların katılımıyla bir çalışma yapılacak.
Çalışmaların tüm hızıyla Söke Spor salonunda devam ederken, bu sene Söke Voleybol takımında mücadele edecek olan yeni transferlerden ikisi önceki günkü çalışmaya katıldılar. İlk antremanlarında göz dolduran Rabia ve Leyla’nın sezonda takımın önemli kozlarından olması bekleniyor. Bu arada Söke Voleybol takımı alt yapısından yetişen Asuman’ın da sezon başından itibaren takımla çalışması ve form tutması yüzleri güldürüyor. Söke voleybol spor kulübü Antrenörü Mutlu Yıldırım sezona iyi hazırlandıklarını belirterek “Takıma 3-4 oyuncu takviye ederek sıkıntısız bir sezon geçirmek istiyoruz. Bu kapsamda geçen yıl Aydın Büyükşehir Belediyespor’da oynayan ADÜ’lü 3 voleybolcu bu sene bizi tercih ettiler. Ben de bu sporcuları düşünmeden kabul ettim. Çünkü kendilerine geçtiğimiz yıldan iyi tanıyordum ve gerçekten başarılı bir sezon geçirmişlerdi. Bu sene bizde çok daha başarılı bir sezon geçireceklerine inanıyorum. Kendilerine güveniyorum. Takımın daha iyi seviyede olması için takım ruhunu birlik beraberlik içinde çalışacağız ve Sökeli voleybol severlere Söke kapalı spor salonunda zevkli maçlar izleteceğiz” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.