Son Dakika

• No Posts Found

KILIÇDAROĞLU SÖKE BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

İsmail Eravcı-
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu cumartesi günü saat 15.20 sıralarında Söke Belediyesini ziyaret etti. Beraberinde Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP İl Başkanı Ali Çankır, CHP Aydın Milletvekilleri, CHP İlçe Başkanları ile birlikte geldiği Söke Belediyesi’nde Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel tarafından karşılandı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler önce Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in makam odasında ağırlandılar. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu burada basın mensuplarına poz verdikten sonra bir süre basına kapalı toplantı yaptı. Daha sonra Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler Söke Belediye Meclis Salonuna geçtiler. Kılıçdaroğlu’na hediyeler burada verildi. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel tarafından Kılıçdaroğlu’na Söke’nin simgelerinden biri olan körüklü çizme, yağlık ve 8 köşe şapka hediye edildi. Bu arada Kılıçdaroğlu Belediye Meclisi üyeleri hakkında bilgi aldı.
Söke Belediye Meclis Salonunda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Sökespor Kulübü Başkanı Fuat Evren Gül tarafından Sökespor forması ve kaşkol hediye edildi. Sökepor hakkında bilgiler verilirken Kılıçdaroğlu Sökeli oyunculara yer verilmesini istedi. Söke Belediyesinden ayrılan Kılıçdaroğlu Belediye meydanında toplanan halka kısa bir konuşma yaparak “Geldik sizlerle beraber olduk. Belediye başkanımızla görüştüm. Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte bu görüşmeyi yaptık. Sökeyi 1970’li yıllardan beri biliyorum. Söke bu bölgenin en güzel ve en büyük ilçelerinden birisi. Başkanı seçtiğiniz için sizi yürekten tebrik ediyorum. O size hizmet edecek. Belediyenin mali durumu ile ilgili bilgide verdi. Büyükşehir belediye başkanımızda her türlü katkıyı yapacak. İki belediye başkanı el ele Söke’ye hizmet edecekler. Size güzel belediyecilik hizmetleri verecekler. Türkiye’nin içinde bulunduğu şartları biliyorum. Çok sıkıntılar var. Esnafı, çiftçisi emeklisi memnun değil. Binlerce, milyonlarca işsizimiz var. Sanayicimiz memnun değil. Ama bütün bunları aşmak mümkün. Bunları beraber aşacağız. Demokratik yollarla aşacağız. Ankara’da, istanbul’da, Adana’da, Mersin’de Antalya’da inşallah bütün Türkiye’de aşacağız. Demokrasiyi getireceğiz ve hep beraber mutlu yaşayacağız. Hiç kimseyi ayırmayacağız. Gerilimden uzak kendi içinde barışık bir Türkiye’yi ayağa kaldıracağız. Bunu tek başına benim yapmam mümkün değil. Birlikte yapacağız bunu. Sandığa giderek her şeyi değiştireceğiz. Herşey eskiye göre çok çok daha güzel olacak. Birlikte mücadele edeceğiz” dedi.
Kılıçdaroğlu daha sonra Didim’e gitmek için Söke’den ayrıldı.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.