Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE VOLEYBOL SEZONU AÇTI

İsmail Eravcı
Kaptan Gamze Taş Kandemir ve 3 voleybolcu transfer eden Söke Voleybol takımı hedefini üst sıralar olarak belirledi.
Geçtiğimiz yıl kurulmasına rağmen ilk yılında grubunu yedinci sırada bitiren Söke Voleybol takımı sezonu açtı. 15.30’da Söke Spor Salonunda düzenlenen açılış törenine alt yapı oyuncuları da katıldılar. Bu arada ikinci lig takımında oynayacak olan oyuncularla imza töreni düzenlendi.
Törene, Söke Voleybol Kulüp Başkanı Mesut Çağlar, Sporcu Velileri, Altyapı sporcuları, 2.lig A takım sporcuları katıldı. Törene 2.lig oyuncularının tanıtımı ile başlandı. İmza töreni ile devam edildi. Açılış konuşması yapan Başkan Mesut Çağlar yeni sezonda takımlarımıza başarılar dileyerek “Sporun bedensel ve ruhsal yönden bireylere çok faydası var., Spor okullarımızda 120 genç sporcumuzun salonlarda çalışarak nitelikli zaman geçiriyor, amacımız daha çok sporcu öğrencileri salonlara çekmek 2. lig takımımızın da altyapı sporcularımıza örnek ve hedef olması amacıyla önemsiyoruz. Bu yüzden şimdilik 4 sporcu transfer ettik. Bu transferlerimizden 2 sporcumuza sponsor olan Mustafa Öken, Engin Dalma beye teşekkür ediyorum. 2 sporcumuza daha sponsor arayışımız sürüyor. Destek bekliyoruz sporseverlerden”dedi.
Ardından İzmirden gelen Alt yapı takımı Anka spor ile Hazırlık maçı yapıldı. Sezon açılışı 2.lig takım antremanı ile tamamlandı.
Söke Voleybol takımı şu oyunculardan meydana geliyor. Gamze Taş Kandemir ( orta oyuncu), Asuman Yavaş ( Smaçör), Rabia Çetin ( Smaçör), İlayda Şenhazar ( Pasör), Ceyda Baydar ( Pasör Çarpazi), İlayda Sarıbaş ( Orta Oyuncu ), Leyla Malçok ( Libero), Merve Canlıtürk ( Smaçör, P.Ç. ), Çağın Akkaya ( Orta Oyuncu), Sıla Gündüz ( Smaçör), Aleyna Geregül ( Smaçör), Tuana Arpa ( Pasör), Ülkü Işık ( libero), Asli Sevindir ( Pasör Çaprazı), Selinay Dalkıran ( Pasör Çaprazı), Beyda Taşan ( Pasör), Öykü Harmandaroğlu ( Libero )

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.