Son Dakika

• No Posts Found

KURTULUŞ HAFTASI MASA TENİSİ TURNUVASI’NDA SÖKE RÜZGARI

İsmail Eravcı
Aydın ilinin kurtuluşunun 96. Yıldönümü nedeniyle düzenlenen masa tenisi turnuvasında Sökeli sporcular her kategoride dereceye girerek, bu sezonda Aydın’da fırtına gibi eseceklerinin sinyalini verdiler. Servet Aydın’ın çalıştırdığı masa tenisi sporcuları sezon öncesinde ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Söke’ye 8 madalya ile döndüler.
Minik kızlarda Zeynep Tezin ikinci ve Nazende Beşinci’de dereceye girerken, Minik erkeklerde İbrahim Karaburçak ve Recep Yurt üçüncü ve 4’üncü, küçük erkeklerde Behiye Hanım Ortaokulu öğrencisi Aras Sakallı birinci, Yıldızlarda Behiye Hanım Ortaokulu öğrencisi İbrahim Berk Çınar üçüncü, gençlerde 6 Eylül sporcusu Doğukan Kiremitçi ikinci ve büyüklerde 6 Eylül sporcusu Bilal Karatay 3’üncü oldu.
Kurtuluş Haftası Masa Tenisi turnuvasının sezon öncesi kendileri açısından iyi bir hazırlık olduğunu söyleyen Antrenör Servet Aydın “Yaz boyunca Söke Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği kurslarla çalışmalarımızı sürdürdük. Ancak sporcularımızın yaz tatilinde olmaları başarının daha fazla olmasını önledi. Masa tenisinde çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek. Ben sporcularımı kutluyorum. Her kategoride bir şekilde kürsüye çıktılar” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.