Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE’YE BAYAN VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ

İsmail Eravcı
Süleyman Demir’in görev süresini doldurup Söke’den ayrılmasıyla Söke Vergi Dairesi Müdürlüğüne atanan Ardahan Vergi Dairesi Müdürü Semra Sakınç geçtiğimiz günlerde görevine başladı. Evli iki çocuk sahibi olan Söke Vergi Dairesi Müdürü Semra Sakınç 20 yıldır Maliye Bakanlığında çalıştığı bilgisi verildi. 18 yıl İstanbul’da çalışan Semra Sakınç, 2 yıl önce Ardahan Vergi Dairesi Müdürü olarak atandığı ve doğu görevinin ardından Söke’ye atandı
Vergi dairesi Müdürü Semra Sakınç Söke ile ilgili şunları söyledi “Sökenin kendi güzel. Coğrafya konumu itibariyle de mükemmel bir ilçe. Benim eşim Çanakkale’li. O Söke’yi çok istedi. Biz Ege’yi istedik. Eşim iş vesilesiyle Söke’ye geldi. Bayıldık. Kızım BİLSEM’e gidiyor. Burada BİLSEM’in olması da bizi ayrıca cezbetti. Söke ilçe ama merkezde bulacağınız pek çok şey var. Zaten oturmuş bir yer. Daha ziyade kendi yöre halkı var. Oturmuş bir düzeni var diye çevreden de Söke’ye ilgili duyumlar aldık. İyi ki yazmışız, görev süremizi burada tamamlarız.
Söke büyük bir ilçe. Büyük mükellefleri var. Söke’de çok fazla kurumsal firma var. Oda çok güzel. Memuru yerli, her yer gibi burası da göç alıyor deniyor ama yine de pek çok yere göre yerlisi çok fazla. İnsanlar duyarlı. Oda çok güzel bir şey” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.