Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE YAN SAHADA OYNANACAK MAÇLAR

İsmail Eravcı
BAL’da maçlar maçlarken Aydın Futbol ligi Büyükler Birinci Amatör (B1A) küme kategorisinin yanısıra U14 kategorisinde de maçlar bugün ve yarın başlıyor. Bugün Söke yan sahada iki maç oynanacak. İlk maç saat 15.00’te Söke Pınar Gençlikspor ile Yenihisarspor arasında oynanacak. Söke’de günün ikinci maçında ise saat 17.00’de Söke İdmanyurduspor ile Davutlar Belediyespor arasında oynanacak. Geçtiğimiz yıl U14 kategorisinde grubu şampiyon bitiren Söke İdmanyurdu bugün oynanacak maça mutlak galibiyet için çıkıyor. Söke Gençler Birliğispor ise deplasmanda Didimgücüspor ile oynayacak.
Aydın’da Aydın Süper liginden sonda ikinci öneme sahip kategorisi ise Büyükler Birinci Amatör (B1A) kategorisi olarak dikkat çekiyor. Söke bu kategoride 3 takım ile mücadele edecek. Bu takımlar Sökegücüspor, Söke Gençlikspor ve Bağarası Belediyespor. B1A kategorisinde Söke takımlarının içinde yeraldığı grupta maçlar yarın başlayacak.
Bağarası Belediyespor’un bay olduğu ilk hafta maçlarında Söke Gençlikspor Acarlar deplasmanında Esra Sigorta Acarlarspor ile oynayacak. Sökegücüspor ise Söke yan sahada Güzelçamlı Belediyespor ile oynayacak. Maç Sökespor maçının hemen ardından başlayacak. Maçın başlama saati 17.00 olarak açıklandı.
Sökegücüspor Kulüp Başkanı Haluk Akyaldız yaptığı açıklamada “İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Sıkıntımız hazırlık maçı yapacak takım bulamamaktı. Biz geçtiğimiz yıllarda kendi alt yapımızdan yetişen futbolcularla mücadele edeceğiz. Takımın iskeletini geçtiğimiz yıl U17 kategorisinde Aydın Şampiyonu olan oyuncularımız oluşturuyor. Sahaya galibiyet için çıkacağız. Sahada yüzde 100 Sökeli oyuncularla mücadele edeceğiz” dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.