Son Dakika

• No Posts Found

U14’TE SÖKE İDMANYURDU ŞAMPİYONLUĞA KOŞUYOR

İsmail Eravcı
Aydın Amatör ligi U14 kategorisinde mücadele eden Söke İdmanyurdu futbol takımı şampiyonluğa koşuyor. U14 kategorisi birinci grupta bütün maçları kazanan Söke İdmanyurdu en yakın rakibini 6 puan geri de bırakmış durumda. Söke İdmanyurdu başkanı Abbas Yöntem hedeflerinin Aydın şampiyonluğu olduğunu söyledi.
Söke İdmanyurdu geçtiğimiz hafta sonu U14 derbisinde Söke Gençler Birliği Spor ile karşılaştı. Grupta ikinci sırada bulunan Söke Gençler Birliği şampiyonluk şansını sürdürebilmesi için mutlak galip gelmek durumundaydı. Ancak Söke İdmanyurdu maça fırtına gibi başladı. Sahada üstün bir futbol oynayan Söke İdmanyurdu her iki yarıda attığı gollerle Söke Gençler Birliğini 5-0 yendi. Böylece Söke İdmanyurdu aradaki puan farkını 6’ya çıkarıp grupta şampiyonluk için şansını iyice artırdı.
Hafta sonu oynanan U14 kategorisi birinci grup maçlarında alınan toplu sonuçlar şöyle; Söke Gençler Birliği 0 – Söke İdmanyurdu 5, Söke Pınar Gençlikspor 2 – Didimspor 3, Didim Belediyespor 1 – Didimgücüspor 3
Söke İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı Abbas Yöntem hedeflerinin Aydın şampiyonluğu olduğunu belirterek “Oynadığımız tüm maçları kazandık. Hedefimiz puan kayıpsız grupta şampiyon olmak. Biz bunun için çalışıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Aydın şampiyonu olmak istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz” dedi.

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.