Son Dakika

• No Posts Found

BIÇAKÇI SİGORTA TANITIM TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

İsmail Eravcı
Söke’de özel sigorta şirketlerinden bir yenisi daha açıldı. Önceki gün Yenicami Mahallesi Sekiler Caddesi üzerinde açılan Bıçakçı Sigortanın açılış törenine çok sayıda vatandaş katıldı. Aralarında Söke Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa İberya Arıkan’ın da bulunduğu davetliler açılışa ilgi gösterdiler. Saat 12.00’de başlayan tanıtım toplantısında vatandaşlara tavuklu pilav ikramında bulunuldu.
Bıçakçı Sigorta’nın önceki gün gerçekleşen tanıtım toplantısında konuşan Ankara Sigorta İzmir Bölge Müdürlüğü Acente Temsilcisi Cem Aydın Taşkesen yaptığı açıklamada, sigortanın isteğe bağlı değil zorunlu bir hizmet olduğunu zira ihtiyaç anında hemen alınamayacak tek hizmetin sigorta olduğunu belirterek, vatandaşlarımızı bu konuda hassas olmaları için uyardı.
İş yeri sahibi Ender Bıçakçı İse; “ 3,5 yıldır sigorta sektöründe hizmet vermekteyiz. Ancak artık kendi acentemizi kurmamız gerektiğini düşündük ve yolumuza Bıçakçı Sigorta olarak devam etme kararı aldık. Trafik Sigortası, DASK, Konut Sigortası, Sağlık Sigortası gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Sigortacılık evrak basmak vermekten ibaret değildir. Müşterinin mağduriyet yaşamaması bizim için çok önemli. İşimizi müşterilerimizin mağdur olmayacağı biçimde büyük bir hassasiyetle yapıyoruz. Her şeyin daha güzel olacağına dair inancımızla, bugün burada yanımızda olarak bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Bıçakçı ayrıca, bünyelerinde Ankara Sigorta, Bereket Sigorta ve Quick Sigortanın bulunduğunu söyledi.

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.