Son Dakika

• No Posts Found

GENÇ KIZLARDA MAÇLAR DEVAM EDİYOR

İsmail Eravcı
Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası birinci kademe maçları illerde devam ediyor. Söke Voleybol takımı üçüncü maçında Aydın Büyükşehir Belediyespor’a 3-1 yenildi.
Aydın Büyükşehir Belediyespor ikinci ligde mücadele eden takımıyla çıktığı maçta birinci set hariç diğer setler büyük bir mücadeleye sahne oldu. Sökeli genç kızlar mücadelesi nefes kesti.
Birinci sete tutuk başlayan Söke Voleybol Genç Kızlar takımı seti 25-14 kaybederek 1-0 geriye düştü. İkinci set başa baş geçti ve bu seti de Aydın Büyükşehir Belediyespor 25- 22 kazanarak durumu 2 – 0’a getirdi. Üçüncü sette Söke Voleybol takımı geri döndü ve seti 25 – 23 alarak 2-1 yaptı. Dördüncü set nefesleri kesti. Her iki takımda büyük bir mücadele örneği verdi. Set uzatmalara gitti. Uzatmalarda Aydın Belediyespor seti 26-28 alarak maçı 3-1 kazanmayı başardı.
Sökespor Kulüp Başkanı Mesut Çağlar yaptığı açıklamada “İkinci lig kaçında Aydın Büyükşehir Belediyespor’u 3-0 yenmiştik. Bir hafta sonra genç takımlar maçında karşı karşıya geldik. Ancak rakibimiz genç takımlar maçına ikinci ligde mücadele ettiği takımla çıktı. İkinci ligdeki takım bizim oyuncularımıza göre daha tecrübeliydi. Bizde ise sadece Söke’deki liselerde okuyan öğrencilerden oluşan takımla mücadele ettik. Buna rağmen birinci set hariç rakibimizle başa baş mücadele ettik. Maçı alabilirdikte. İkinci maç Söke’de oynanacak ve o maçı alacağımıza inanıyorum” dedi.

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.