Son Dakika

• No Posts Found

B1A KATEGORİSİNDE İKİNCİ YARI YARIN BAŞLIYOR

İsmail Eravcı
Aydın Amatör Futbol Ligi Büyükler Birinci Amatör Küme kategorisinde ikinci devre yarın başlıyor. B1A ikinci grupta yarın iki maç oynanırken, Pazar günü ise bir maç oynanacak. Gruplarında birinci olan takımlar önümüzdeki yıl Aydın Süper Amatör liginde mücadele edecek.
Yarın saat 12.00’de Söke yan sahada iki maç oynanacak. İkinci grubun şampiyonluk adaylarından Esra Sigorta Acarlarspor ligin son sırasında yeralan Söke Gençlikspor ile oynayacak. Esra Sigorta Acarlarspor ile Söke Gençlikspor arasındaki maçın bir hayli zevkli geçmesi bekleniyor. Söke yan sahada günün ikinci maçında yine grubun şampiyonluk adaylarından Yenihisarspor ile Germencik Belediyespor arasında oynanacak. Bu maçta en az birinci maç kadar heyecanlı geçmeye aday.
B1A kategorisi ikinci grupta şampiyonluk için mücadele veren bir diğer takım olan Sökegücü ise Pazar günü Güzelçamlı’da Güzelçamlı Belediyespor ile karşılaşacak. Sökegücü’nün grupta şansını sürdürebilmesi için Güzelçamlı Belediyespor maçından mutlaka galibiyetle dönmesi gerekiyor. Söke’nin Aydın Süper Liginde mutlaka bir temsilcisinin olmasını isteyen sporseverler şu anda süper lige en yakın takımın Sökegücü olduğunu dile getirdiler.

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.