Son Dakika

• No Posts Found

JET HIZIYLA İADEYİ ZİYARET

MHP Söke İlçe yönetiminin geçtiğimiz cumartesi günü AK Parti Söke İlçe Yönetimini ziyaretinden sonra AK Parti jet hızıyla iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti Söke İlçe yönetimi dün saat 12.00’de AK Parti MKYK üyesi Aydın Milletvekili Metin Yavuz, İlçe Başkanı Namık Yıldırım, Kadın ve Gençlik Kollarından oluşan bir grup MHP Söke İlçe yönetimini ziyaret etti.

AK Parti grubunu MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın ve yöneticiler karşıladı. MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın yaptığı açıklamada “15 Temmuz darbe girişimi ülkede iç dış tehlikelere karşı Türk siyasetinde yeni cepheler oluşturuldu. Sonra seçimlere iki kutuplu olarak girildi. Bizler Cumhur ittifakından yanayız. Söke’de Cumhur ittifakı olarak birlikte hareket edeceğiz” dedi.

AK Parti Söke İlçe Başkanı Namık Yıldırımda yaptığı açıklamada, geçtiğimiz hafta cumartesi günü MHP Söke İlçe Yönetiminin kendilerini ziyaret ettiğini belirterek “Bugün vekilimizle birlikte MHP’yi ziyaret ediyoruz. Bizleri kabul ettiği ve ağırladığı için kendisine teşekkür ediyorum. Cumhur ittifakının Türkiye’de en uyumlu işlediği ilçelerden biri olan Sökemizde, cumartesi günü de aynı şeyi söyledik. Cumhur ittifakını bundan sonraki siyasi yaşantımızda da en iyi şekilde uygulamaya devam edeceğiz. Bundan sonra Belediye Meclis toplantılarında bir gün önceden Belediye meclis üyelerimizle grup toplantıları yapacağız. Bunu bir toplantı bizde, bir toplantı MHP’de yapmayı planlıyoruz. Toplantılarda ilçe başkanı olarak bizlerde olacağız. Belediye meclis toplantılarına eksiksiz iştirak etmeyi planlıyoruz. Cumhur ittifakının sekteye uğramasına hiç birimiz izin vermeyeceğiz. Söke için ne gerekiyorsa birlik ve beraberlik içinde bunu başaracağız” dedi.

Daha sonra söz alan AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, hayırlı görevler dileyip, ülkede rejim değişikliğinden bahsedildiğini belirterek “Ülkede rejim değişikliği yok. Ülkemiz hala Cumhuriyetle yönetiliyor. Ülkede bir sistem değişikliği var. Yönetim sisteminde bir değişiklik var” dedi.

Metin Yavuz, Sarıcay Barajı inşaatının başladığını, Söke’ye BİLSEM açıldığını, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün öğretmenevinden taşınacağını, Söke Çayı projesinin ihale tarihinin bu hafta içinde belli olacağını söyledi.  

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.