Son Dakika

• No Posts Found

İYİ PARTİLİ MECLİS ÜYELERİ KOMİSYONLARDAN İSTİFA ETTİ

İsmail Eravcı
Geçtiğimiz aylarda seçildikleri CHP’den istifa ederek partilerine dönen İYİ Partili Söke Belediye Meclis üyeleri Belediye Meclisi İhtisas Komisyonlarındaki görevlerinden de istifa ettikleri öğrenildi. Bilindiği gibi 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi listesinden meclise giren İyi Partili 4 meclis üyesi, CHP listelerinden seçildikleri belediye meclisi ihtisas komisyonu üyeliklerinden istifalarını verdiler.
İyi Partili meclis üyesi Adem Efe, Plan ve Bütçe Komisyonu, Meslek Odaları ve Sorunları Komisyonu ile 5 Yıllık Çalışma ve Yatırım Programını Hazırlama Komisyon üyeliklerinden, Turgay Avcı, İmar ve Bayındırlık Komisyonu ile Mimari Estetik Komisyonu ve Hukuk Komisyonu üyeliğinden, Mehmet Mert, Sağlık Komisyon başkanlığı ile Gayrimenkul Değerlendirme Komisyonu üyeliğinden, Neslihan Koyuncuoğlu da, Kadın Komisyonu ve Tarım Komisyonu üyeliğinden istifa ettiler.
İyi Partili meclis üyelerinden boşalan ihtisas komisyonu üyeliklerine yarın yapılacak Söke Belediye Meclisi’nin Aralık ayı toplantısında seçim yapılacağı öğrenildi. Seçimlerde komisyon üyeliklerine mecliste çoğunluğu bulunan CHP grubunun aday göstermesi bekleniyor

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.