Son Dakika

• No Posts Found

AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ SINAVLARINA BÜYÜK İLGİ

İsmail ERAVCI
Geçtiğimiz Cuma günü yapılan Amerikan Kültür Koleji sınavlarına öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği, sınavlara 4 bin 900 öğrencinin katıldığı bilgisi verildi. Böylece Amerikan Kültür Kolejinin hem eğitimdeki gücünü, hem öğrenci ve veli hakimiyetinin bu seneki okula kabul sınavında da ortaya koyduğu belirtildi.
Amerikan Kültür Kolejleri’nin yılların birikimini yine sahaya yansıttığını söyleyen Amerikan Kültür Kolejleri Kurucu Temsilcisi Ömer Yaraş “Bu sene sınava çok büyük bir katılım oldu. Sınavda hiç bir aksaklığın yaşanmasına izin verilmedi. Sınav okul idaresi ve öğretmenlerinin tecrübelerinin yansıtıldığı bir sınav oldu. Tek yerleşkede, tek günde yapılan sınavda hiçbir aksaklığın yaşanmaması önemliydi. Bu tablo Amerikan Kültür Kolejlerinin Her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce öğrencinin ve velinin tercih ettiği okul olduğunu tüm eğitim camiasına göstermiş oldu” dedi.
Amerikan Kültür Kolejleri kurucusu Ömer Yaraş, Söke, Kuşadası, Didim, Germencik ve Selçuk halkına yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.