Son Dakika

• No Posts Found

HELAL SİZE SÖKE’NİN SULTANLARI

İsmail ERAVCI
Söke Voleybol Takımı İzmir’de Altekma Voleybol takımını 3-1 yenerek 5’inciliğe yükseldi.
TFV 2. lig 3. Grup 13. Hafta maçında Pazar günü İzmir TFL Altekma takımına konuk olan Söke Voleybol Takımı maçı 3- 1 kazanarak ilk yarıdaki maçın rövanşını da almış oldu. Bir hayli çekişmeli geçen maçta özellikle 3’üncü sette nefesler tutuldu.
İlk sete tutuk başlayan Söke Voleybol takımı seti 25-16 kaybetti. 2. Sette hasta hasta oyuna giren Emine takımı toparladı. Kaptan Emine’nin oyuna girmesiyle Söke Voleybol takımı rakibi ile başa baş mücadele etmeye başladı. Oyuna büyük katkı sağlayan kaptan Emine takımı toparlayarak seti Söke Voleybol Takımının 25- 23 almasında etkili oldu.

  1. Sette nefesler kesildi, çok çekişmeli geçen sette takımlar defalarca set sayısı attılar. Set uzatmalara gitti ve Söke Voleybol takımı seti 30 – 28 alarak 2-1 öne geçti. Son sette baştan sona üstün oynayan Söke Voleybol takımı seti 25-19, maçı 3-1 kazandı ve hanesine 3 puan yazdırdı. Söke Voleybol takımı bu galibiyetle puanını 19’a çıkardı ve ligde 5. sıraya yükseldi.
    Söke Voleybol takımı teknik sorumlusu Mutlu Yıldırım, Altekma Voleybol takımını birinci devrede Söke’de 3-1 yenildiklerini belirterek “İzmir’de rakibimizi yenerek rövanşı aldık. Mükemmel bir mücadele örneği verdik. Takım kaptanımız bir iki gün önceden rahatsızlanmıştı. Birinci sette kendisine oyuna almadık. Ama ikinci sette oynamak istediğini söyledi ve sahada mükemmel bir mücadele örneği gösterdi. Diğer oyuncularımızda Kaptan’ın hasta hasta oynadığını görünce onlarda hırslandı. Ben hepsini kutluyorum. Sahada mücadele, hırs, herşey vardı. Teknik ekibi ve oyuncularımızı güzel mücadelesinden dolayı kutlar önümüzdeki hafta Söke’de oynanacak Gelişim Koleji maçında başarılar diliyorum” dedi.

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.