Son Dakika

• No Posts Found

SAHTE PARAYA DİKKAT

Meryem Yavaşoğlu
Son günlerde polisin yaptığı operasyonlar sonucunda sahte paraların ele geçirildiği bilgisi verildi. En son olarak İncirliova İlçesinde piyasaya sahte para süren iki kişinin yakalandığı bilgisi verilirken, vatandaşların dikkatli olmaları istendi.
Konuyla ilgili Aydın Valiliğinden yapılan açıklamada “Aydın Emniyet Müdürlüğümüz Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 09.01.2020 tarihinde İlimiz İncirliova İlçesinde Piyasaya Sahte Para Sürmeye çalışan şahıslara yönelik; KOM Şube Müdürlüğümüz ile Asayiş ve İncirliova İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince ortaklaşa yapılan çalışmalarda, piyasaya sahte para süren B.T. ve M.A. isimli şahıslar yakalanmış, şüphelilerin sahte para ile alışveriş yaptığı 7 ayrı işyeri tespit edilerek ifadeleri alınmıştır.
Şüphelilerden farklı serilerde 151 adet 100 TL’ lik banknot olmak üzere toplam 15.100 TL sahte para ile suçtan elde edildiği anlaşılan 2360 TL gerçek para ele geçirilerek el konulmuştur. KOM Şube Müdürlüğümüzce adli makamlara sevk edilen B.T. ve M.A. tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir” denildi.

İlgili haberler

Yorumlar kapalıdır

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.