Son Dakika

• No Posts Found

AK PARTİ SÖKE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ KAYMAKAM KURTBEYOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

AK Parti Söke Belediye Meclis Üyeleri dün saat 14.30’da Söke’ye yeni atanan Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Ziyarete AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer, 30 Mart 2014 yılında yapılan seçimlerde AK Partiden Söke Belediye Başkan Adayı, 25 dönem Aydın Milletvekili Adayı olan işadamı Metin Yavuz, Ak Partili Söke Belediye Meclis üyeleri Hatice Uzel Çakar, Ayla Kuru, İbrahim Adalı, Hasan Ergün, Mehmet Yörük, Haldun Işıklı ve Abdülmüttalip Demir ile yönetim kurulu üyeleri Nizamettin Karataş ve Ufuk Asrav’dan oluşan ekip Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nu hoş geldin ziyaretinde bulundular.

Ak Partiden Söke Belediye Başkan Adayı ve 25. dönem Aydın Milletvekili adayı olan Metin Yavuz, Söke’ye yeni atanan Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nun ilçenin kalkınmasında önemli işler yapacağını inandıklarını belirterek, Kaymakam Kurtbeyoğlu’nu ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, AK Parti Söke İlçe başkanı Fatih Gürer ve yönetiminin kendisine daha önce ziyaret ettiklerini belirterek “Bugünde belediye meclis üyeleri ile milletvekili adayı olan işadamı Metin Yavuz ziyaret ediyor. Bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Söke’de bulunmak ve Söke Kaymakamı olarak görev yapmak benim için son derece sevindirici. Söke canlı ve hareketli bir şehir. Daha canlı ve hareketli hale getirmek için çalışacağız. Söke’yi daha ileriye taşımak için hep birlikte el birliği ile çalışacağız. Bunun için herkesle işbirliği yapacağız. İnşallah Söke’yi çok daha ileriye ve güzel günlere taşıyacağız.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.