Son Dakika

• No Posts Found

MEHMET ERDEM MKYK’YA SEÇİLDİ

AK Parti olağan büyük genel kurulu cumartesi günü yapıldı. 23. ve 24. dönem olarak iki dönem Aydın Milletvekilliği yapan Mehmet Erdem’de AK Parti’nin Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyeliğine seçildi.

Tebrikleri kabul eden AK Partili Mehmet Erdem, yeni görevinin hayırlı hizmetlere vesile olmasını dileyerek “Bu kongrede MKYK listesinde yer aldık. İnşallah hayırlı hizmetlere vesile olur. AK Parti’nin Türkiye siyasetinde yaptığı hizmetler ortada. Aydına da büyük hizmetleri oldu. Partimizin kuruluşundan bu yana çeşitli görevlerde bulunduk. İnşallah yeni görevimizde de hayırlı hizmetlere vesile oluruz” dedi.

Cumartesi günü tek liste ile gidilen seçimler sonucunda MKYK üyeliğine 50 kişi seçildi. Bu 50 kişinin arasında 2 dönem AK Parti Aydın Milletvekilliği Mehmet Erdem’in yanı sıra Ayşenur Bahçekapılı, Bekir Bozdağ, Berat Albayrak, Binali Yıldırım, Bülent Gedikli, Burhan Kuzu, Cemil Çicek, Efkan Ala, Faruk Çelik, Hayati Yazıcı, Mehdi Eker, Mehmet Ali Şahin, Mehmet Müezzinoğlu, Mevlüt Çavuşoğlu, Nihat Zeybekçi, Numan Kurtulmuş, Rurettin Canikli, Nükhet Hotar, Ömer Çelik, Recep Akdağ, Süleyman Soylu ve Yalçın Akdoğan gibi isimler yer aldı.

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.