Son Dakika

• No Posts Found

ADM EDAŞ’ta Kan Bağışı Hassasiyeti Sürüyor

Kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde süreklilik konusunda büyük bir hassasiyet gösteren ADM Elektrik Dağıtım, şirket bünyesinde üç ayda bir düzenlediği kan bağışı kampanyası ile Kızılay’ın daimi gönüllü kan bağışçıları listesinde yer almaya devam ediyor.

Bugüne dek çeşitli konularda kurumsal sosyal sorumluluk projelerine imza atan ADM EDAŞ, sağlık alanında ki projelerde verdiği önem ile sıkça adından söz ettiriyor.

Kan Bağışı Kampanyası hakkında bilgi edindiğimiz ADM EDAŞ Kurumsal Gelişim ve Yönetim Sistemleri Müdürü Elvan Yazıcı, “kurum kültürümüzü benimsemiş çalışma arkadaşlarımızın kanın sürekli ihtiyaç olduğu bilinciyle göstermiş oldukları büyük hassasiyetle Kızılay’ın daimi bağışçıları arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz günlerde genel müdürlük binamızda yeniden gerçekleştirimiz kan bağışı kampanyamızda beklenenin üzerinde bir bağış gerçekleştirildi. Büyük bir farkındalık örneği sergileyen, duyarlılık göstererek kan bağışında bulunan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.” dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.