Son Dakika

• No Posts Found

AYDIN BŞB SÖKE’NİN 3 MAHALLESİNDE SONDAJ AÇIYOR

Söke’nin Kaygılı, Demirçay ve Çavdar mahallerinde sondaj çalışmaları başladı. Bu sondaj çalışmalarının bayrama kadar tamamlanacağı belirtildi.

Aydın büyükşehir belediyesinin ilçeler ve mahallelerindeki hizmetleri aralıksız gece gündüz devam ettiği belirtilirken,  Özlem Çerçioğlu talimatları ile belde ve köyden mahalleye dönüşen yerleşim alanlarında halkın sorunları bir bir tespit edildiği ve çözüme kavuşturulduğu bilgisi verildi.

AKKENTLİ: SÖKE ADETA ŞANTİYEYE DÖNDÜ

Aydın büyükşehir batı bölge koordinatörü Fatih Akkentli denetiminde Söke’nin adeta şantiyeye döndüğü ve çalışmalar aralıksız sürdüğü belirtildi. Söke’nin çeşitli mahallelerinde bulvar, cadde yolları asfaltlaması devam ettiği ve  bir yandan kanalizasyon çalışmaları sürerken, diğer taraftan içme suyu isale hatları yenilendiği belirtildi..  Büyük Ağaçlı içme suyu projesinin ardından şimdide diğer mahallelerin içme suyunu karşılaması ve güçlendirmesi için sondaj çalışmalarının başladığı bilgisi verildi.

KAYGILI, DEMİRÇAY VE ÇAVDAR’DA SONDAJ ÇALIŞMALARI

Aydın büyükşehir batı bölge koordinatörü Fatih Akkentli sondaj çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Uzun süredir su sıkıntısı yaşayan 3 mahallede Kurban Bayramına kadar yeni sondajların açılacağını söyleyen Akkentli “Söke’mizde AYBA ve ASKİ ekiplerimizin hepsi özveri ile çalışmakta. Şehrimizde yaşayan en ücra yerdeki vatandaşlarımıza da ulaşarak sorun ve sıkıntılar tespit edilmekte. Aydın büyükşehir belediye başkanımız Özlem Çerçioğlu talimatı ile de, bu sorun ve sıkıntılar öncelik sırasına göre çözüme kavuşturulmakta. Mahalle muhtarları ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda, mahallelerimizin sorunları bir bir çözüme kavuşturulmakta. Şimdide Kaygılı, Demirçay ve Çavdar muhtarlarımızla yapmış olduğumuz istişareler sonunda bu 3 mahallemizde su sıkıntılarına son vermek adına sondaj çalışmalarına başladık. Bu sondaj çalışmalarını Aydın büyükşehir belediye başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun talimatı ile bayrama kadar bitirmeyi düşünüyoruz. Bu mahallelerdeki sondaj çalışmalarımız ardından, su sıkıntısı çekilen ve su güçlendirmesi yapılması gereken diğer mahallelerimizde de çalışmaları başlatacağız” dedi.

ÇAVDAR MAHALLE MUHTARI YALÇIN PAK’DAN ÖZLEM ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Çavdar mahalle muhtarı Yalçın Pak Aydın büyükşehir belediyesinin yapmış olduğu bu çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yalçın Pak “Mahallemiz için hayati önem taşıyan bu çalışmalarından dolayı Aydın büyükşehir belediye başkanımız Özlem Çerçioğlu başkanımıza mahalle sakinleri adına teşekkür ederim. Şu an borular geldi ve çalışmalar başlandı. Özlem Çerçioğlu adeta bizlere bayram sevinci yaşattı” dedi.

Diğer mahalle sakinleri de sondaj çalışmalarının başlamasından duydukları memnuniyeti Aydın büyükşehir bölge koordinatörü Fatih Akkentli aracılığıyla Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ederek dile getirdiler

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.