Son Dakika

• No Posts Found

“ADAYLIĞIM İÇİN OLUMLU TEPKİLER ALIYORUM”

1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde MHP’den Aydın 2. sıra milletvekili adayı olan Söke önceki dönem Belediye Başkanlarından ve Tariş Pamuk Birliği eski Başkanlarından Mehmet Beliğ Azbazdar, dün basın toplantısı düzenledi. MHP’nin Aydın’da iki değil 3 milletvekili çıkaracağını belirten Azbazdar, MHP’den adaylığı konusunda her kesimden olumlu tepkiler aldığını söyledi.

Eşi Hülya Azbazdar ile birlikte MHP’ye gelen M. Beliğ Azbazdar’a İlçe binasında başkan Turgay Avcı ve partililer karşıladı. Açış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Turgay Avcı “M. Beliğ Azbazdar’ın adaylığının açıklanmasıyla birlikte partide olumlu gelişmeler yaşanıyor. Umutluyuz ve heyecanlıyız. Milletvekili adaylarımızın arkasında dimdik ayaktayız. MHP’ye teveccühler çok fazla. MHP’nin oy oranını ve milletvekili sayısını artırmak için çalışacağız.”dedi.

Seçim sürecinin kısalığından yakınan MHP Aydın Milletvekili Adayı M. Beliğ Azbazdar “MHP’ye sahsıma gösterdiği teveccüh nedeniyle teşekkür ediyorum. MHP batı bölgesine ikinci sırayı verdi. Bize düşen görev bu ikinci sırayı ölümsüzleştirmektir. Bunun için hep birlikte çalışacağız. MHP Söke’ye ikinci sırayı verdi. Kuşadası ve Didim’de Söke’nin ikinci sırayı alması nedeniyle sizin adayınız bizim adayımız diyorlar. 7 Haziran seçimlerinde de adaylığı düşünmüştüm. Ancak kısmet bugüneymiş. Merkez sağı MHP dışında temsil eden başka bir parti yok. Türkiye konjoktörü MHP’ye yakın. Başımızdaki parti çizgiden çıkmış durumda. Aydın’da da konjoktör MHP’ye çok uygun. Erkek partisi olarak bilinen MHP Aydın’da bir kadını birinci sıraya koydu. Bu çok önemli. Diğer partilerde yaptıkları sıralama ile bize çalıştılar. Oylarımızı yükselteceğiz. Kadın ve gençlerle kolkola çalışacağız. Aydın’da niye 3 çıkarmayalım. Bunu ispatlayacak olan sizlersiniz. Ben bu seçimlerin milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Tarım kesiminden çok olumlu tepkiler alıyorum. Ankara’da çiftçinin, esnafın sesi olacağım. Aydın’ın sesi olacağım. Sizlerden gerekli desteği bekliyorum. Söke suyun yanında ama susuz. Bu sudan içmeliyiz. Buradan iyi bir oyla gönderirseniz sesimiz Ankara’da güçlü çıkacak. Söke’den giden güçlü kuvvetli gitmeli. Önümüzde kısa bir süre var. 38 gün gibi kısa bir süre kaldı. Konuşma zamanı değil, çalışma zamanı. Söke’den vekil yok diye şikayet edenlerin destek vermeliler. Enerjimizi aktif kullanacağız.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.