Son Dakika

• No Posts Found

AYDIN’DAN JUDODA TÜRKİYE DERECESİ

AYDIN’DAN JUDODA TÜRKİYE DERECESİAYDIN (İHA) – Aydınlı sporcu İhsan Atanır, Okullar Arası Judo Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye 2’incisi oldu.

Okul Sporları Federasyonu tarafından koordine edilen 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Judo Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası 09 – 11 Ocak 2015 tarihleri arasında Sakarya ilinde yapıldı. Şampiyonaya ilimizi Aydın’ı temsilen 60 kg. kategorisinde katılan İhsan Atanır, Türkiye 2’ncisi olarak büyük bir başarıya imza attı. Judo İl Temsilcisi Sefa Bakış, başarılı sporcu İhsan Atanır ve antrenörü Birkan Ödemiş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeynel Akın’ı makamında ziyaret etti.

Antrenör Birkan Ödemiş, yapılan şampiyona ile ilgili İl Müdürü Zeynel Akın’a bilgiler verdi. Şampiyonanın çok zor geçtiğini belirten Ödemiş, ellerinden gelenin en iyisini yaparak Aydın ilini en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti. Ödemiş, İl Müdürü Zeynel Akın’a judo branşına vermiş olduğu tüm desteklerden dolayı da teşekkür etti.

Judo İl Temsilcisi Sefa Bakış da, antrenör Birkan Ödemiş ve başarılı sporcu İhsan Atanır’ı tebrik etti. Bakış, daha sonra yapılacak olan şampiyonalarda da Aydın ilinin en iyi şekilde temsil edileceğini belirtti.

Sporcuyu ve antrenörünü kutlayan İl Müdürü Zeynel Akın ise,“Öncelikle başarılı sporcumuzu ve antrenörümüzü tebrik ediyorum. Ayrıca Judo İl Temsilcimiz Sefa Bakış’a da çok teşekkür ediyorum. Judo İl Temsilciği görevine başladıktan sonra Aydın ilinde Judo branşını hem sporcu sayısı olarak hem de başarılar olarak üst seviyelere taşıdı. Bu başarıda en büyük emeği geçen; sporcumuzun öncelikle ailesine, öğretmenlerine, antrenörüne ve judo il temsilcisi Sefa Bey’e teşekkür ediyorum. Her branşa olduğu gibi Judo Branşına da desteklerimiz artarak devam edecektir. Başarılarımızın katlanarak devam etmesini ümit ediyorum” dedi.

İl Müdürü Zeynel Akın, başarılı sporcu İhsan Atanır’a şampiyonada Türkiye 2’ncisi olarak Aydın’ı en iyi şekilde temsil etmesinden dolayı eşofman takımı hediye etti.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.