Son Dakika

• No Posts Found

ELEKTRİK FATURASI YATIRMAYA GELDİ, TALİHLİ MÜŞTERİ OLDU

PTT’nin 175. yıldönümü dün yurt genelinde olduğu gibi Söke’de de kutlandı. 175. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle  Söke’de PTT Şube Müdür Vekili Dilek Yörük tarafından Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına Çelenk konuldu. Daha sonra PTT’ye gelen müşterilere lokum ve pasta ikramında bulunuldu.

Türkiye genelinde olduğu gibi Söke’de de 175 sırayı alan müşteriye hediye verildi. Saat 11.30 sıralarında elektrik faturası yatırmak için PTT’ye gelen Nuri Dermenci, 175. müşteri oldu. Söke PTT Müdür vekili Dilek Yörük Nuri Dermenci’ye duvar saati hediye etti. Dilek Yörük tüm Türkiye’de olduğu gibi Söke’de de 175. sıradaki müşteriye hediye vereceklerini belirterek “Siz bizim 175. müşterimiz oldunuz. Bugünün şanslı müşterisi sizsiniz. Sizi kutluyoruz. Hayatınız boyunca sağlık mutluluk diliyoruz. Günün anısına bu hediyeyi size takdim ediyorum.”dedi.

Şanslı müşteri Nuri Dermenci “Buraya iki arkadaş geldik. O kendisinin elektrik faturasını da benim yatırmamı istedi. Bu uygulamadan haberimiz yoktu. Bir anda şaşırdım. Bu hediyeyi sonuna kadar saklayacağım.”dedi.

Öte yandan PTT Aydın Başmüdürü  yapılan açıklamada “Kurumumuz, 2 asra yakın süredir bu heyecanını yitirmeden varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Cumhuriyetimizin kurulduğu 1923 yılında 688 işyeri ile hizmet veren şirketimiz, bugün 4 bin 500’ün üzerinde işyerimiz, 3 bin’e yakın PTTMatik, 40 bin’i aşan çalışanımız, 7 bin’i bulan araç sayımız ile sektörde söz sahibi olan, büyüklüğü tartışılmaz bir kuruluştur. Şirketimiz uluslararası düzeyde, insan odaklı hizmet anlayışı ile 1840’dan beri hiç aralıksız hizmetlerini sürdüren; uygun fiyat ile kaliteli hizmet prensibine dayalı, ulaşılabilir, hızlı, sektörde gelişmelere cevap verecek düzeyde rekabete açık, lider, öncü ve dinamik yapılı kurum olarak 175. Yıla ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ülkemizde hiçbir banka şubesinin olmadığı Bin 563 yerleşim noktasında aynı şevkle hizmetlerimizi kesintisiz devam ettirmekteyiz. Her yıl 20 milyon insanımızın işlem yaptırmak için uğradığı PTT banklarda özel şahısların yanı sıra, kamu kurum ve kuruluşları ile tüzel kişiliklere de hizmet sunumu yapılmaktadır” dedi.

AYDIN’DA PTT’NİN 78 İŞYERİ MEVCUT

Aydın’da da hizmetlerin istikrarlı bir şekilde devam ettiğini belirten Aydın PTT Başmüdürü Rahmi Candan “ Aydın’da 20 merkez, 28 şube ve 30 acente olmak üzere, toplam 78 işyerinde, 31 PTTMatik, 110 araç ve 490 personel ile hizmet sunmaktayız. Şirketimizin, uygun fiyat ile kaliteli, ulaşılabilir hizmetlerini toplumda 7’den 77’ye herkese götürmede tartışmasız başarılı olduğunun kanıtı 2 asra yakın süredir hizmetlerine kesintisiz devam etmesidir.”dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.