Son Dakika

• No Posts Found

2071 GENÇLİK HAREKETİ AYDIN İL BAŞKANI FERYAT KARAGÖZ OLDU

IMG_3790Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayeleri altında yeni bir sivil toplum kuruluşu kuruldu. 2071 Gençlik Hareketi adıyla kurulan sivil toplum kuruluşunun şu ana kadar yurt içinde 48 temsilcilik, yurt dışında 7 temsilcilik açtığı belirtilirken, Aydın İl Başkanlığına Sökeli üreticilerden Ferhat Karagöz getirildi. Ferhat Karagöz, Gazeteniz YeniSöke’ye yaptığı açıklamada, Aydın’da Söke hariç 16 ilçede temsilciliklerini oluşturduklarını söyledi.

2071 Gençlik Hareketi’nin Genel Başkanlığını AK Parti Gençlik Kolları Kurucu Genel Başkanı Nazilli’den işadamı Birkan Şen’in üstlendiğini söyleyen Ferhat Karagöz, kendisinin daha önce 3 dönem AK Parti İlçe yönetiminde görev aldığını belirterek “Şu anda partinin Aydın İl delegesiyim. Çiftçilikle uğraşıyorum. 2071 Gençlik Hareketi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan himayelerinde kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur. Bu kuruluş bölgesel sorunları belirleyip bizzat Cumhurbaşkanımıza iletecektir. Cumhurun izinde Türkiye’nin eski kaoslara sürüklenmemesi için vatandaş ve milletle hasbihal etmedir. Bölgeden derleyeceğimiz sorunlara Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde  toplantılarda dile getirmektir. Milletin, vatandaşın sorunlarını Cumhurbaşkanımıza anlatmaktır. Hedef 2071 olarak belirlendi.

Çalışmalarımızı hiçbir siyasi parti gözetmeksezin ortak akıl ile yapmaktır. İlimizde el ve gönül birliği ile dayanışma içinde gündeme getirmektir. Önümüzdeki günlerde Valimizi, Rektörümüzü, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımızı ziyaret edeceğiz. Bunun yanında bölgedeki tüm kurumlarada ziyaretler gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu ziyaretlerde bölgesel sorunları konuşup, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde sorunları Cumhurbaşkanımıza bildireceğiz. Amacımız bütün meslek dallarında başarılı olan gençlerimizi bulup çıkarmak. Cumhurbaşkanımız bu hareket kurulduğunda Genel Başkanımız Birkan Şen’e bu hareketin çok güzel bir hareket olduğunu ve bunu Aydın’da başarabilecek misiniz diye sordu. Bunu başarıcağımız sözünü Cumhurbaşkanımıza verdik. Milletin huzuru için çalışacağız. Amaç bölge halkının huzuru ve mutluluğudur. Biz Türkiye’yi sadece siyasi parti yönetimi olarak görmüyoruz. Siyaset bizim için hizmet olduğu gibi bu çalışmalarda hizmettir.””dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.