Son Dakika

• No Posts Found

SÖKESPOR SEZONUN MAÇINA HAZIR

Pazar günü Söke Şehir stadyumunda oynanacak olan Sökespor Kuşadasıspor maçı öncesi yönetim seferberlik ilan etti. Lider Sökespor’da Kuşadası maçı öncesinde toplanan Sökespor yönetimi futbolcuların Yıldızgücü maçı maç paraları ile yine aynı maçın primleri ödendi.

Dün kulüp idari binasında ikinci başkan Yalçın İkizek, basın sözcüsü İsmail Akalın, genel Kaptan Çoşkun İltüzel ve kulüp müdürü İdris Akça ile Kuşadasıspor maçı öncesi hazırlıkları gözden geçiren Sökespor Başkanı Kemal Sayın, maçın bir sezona bedel bir maç olduğunu belirterek “Hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Takımda cezalı yada sakat oyuncu yok. Hafta boyunca çalışmalarımız sorunsuz şekilde devam etti. İki hafta önce polislik sınavlarını kazanarak Trabzon’a polis eğitimi için giden oyuncumuz Ahmet Kobak’ı özel izinle maça getiriyoruz. Takım olarak sahaya sorunsuz çıkacağız. Maçın kazanılması adına yönetim olarak her şeyi yapıyoruz. Futbolcularımızın alacaklarını ödedik. Maçı kazsanırsak 100’de 99 şampiyon oluruz. Hedefimize ulaşırız.”dedi.

İkinci Başkan Yalçın İkizek “Profesyonel lige ilk adımı atmanın önündeki en büyük engel Kuşadasıspor maçı. Rakibimizi yenersek önümüzde engel kalmıyor. Komşu ilçemizin takımını yenerek ham rövanşı alacağız hem de şampiyonluğun önündeki en büyük engeli kaldıracağız. Sökespor’a futbolcularımızı güveniyoruz. Biz Kuşadası’ndan daha iyi bir takımız. Sökelilere maça bekliyoruz. Tribünden takıma destek olsunlar.”dedi.

Basın sözcüsü İsmail Akalın, beraberliğinde Sökespor’un işine yaradığını belirterek “Taraftarlarımız sabırlı olsunlar. Takımı sonuna kadar desteklesinler. Kuşadasını yeneceğiz. Pazar günü güzel bir futbol ve galibiyet hediye edeceğiz. Sahada mücadele veren 11 yiğit bu işi taraftarımızın da desteği ile halledecekler. “dedi.            —

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.