Son Dakika

• No Posts Found

SÖKE SANTRAL GARAJI OLDUKÇA BAKIMSIZ

Söke Yenicami Mahalle Muhtarı Hüseyin Yörük, Yenicami mahallesinde gündemde en fazla konuşulan konunun Santral Garajın ne zaman kaldırılacağı olduğunu belirterek, yetkililerden Söke santral garajının kaldırılması ile ilgili net açıklama beklediklerini söyledi.

Söke Santral Garajının kaldırılması konusunda bugüne kadar net açıklama yapılmadığını söyleyen muhtar Hüseyin Yörük “Santral Garajı konusunda gelişmeleri merakla bekliyoruz. Çünkü Santral Garajı konusunda gelişmeler bizi yakından ilgilendiriyor. Söke’yi ilgilendiriyor ama Yenicami Mahallesini daha fazla ilgilendiriyor. Çünkü Garaj yenicami mahallesi sınırları içinde. Hergün bana en çok sorulan soru ‘muhtar garaj ne zaman kalkacak, yeni garaj nereye yapılacak şeklinde oluyor. Biz de net bilmediğimizden vatandaşa doğru bilgi veremiyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Söke Santral Garajının yerinin değişeceği konusunda Aydın Büyükşehir Belediye kaynaklı haber çıktı. O haberde de kesin tarihler yoktu. Yenicami Mahallesi sakinleri olarak garaj konusunda bilgilendirilmek istiyoruz. Söke’ye yeni garaj 1 yıl sonrada 3 yıl sonrada yapılabilir. Yetkililer bize kesin tarih vererek bilgilendirmelerini istiyoruz. Şu anda Söke santral garajının oldukça bakamsız olduğunu görüyoruz. Garajın içi adeta köstebek yuvasını andırıyor. Özellikle santral garajları bir şehrin aynasıdır. Dışardan gelen insanlar ilk önce santral garajını görür. İlk izlenimler önemlidir. İnsanların aklında hep o ilk izlenimler kalır. Onun için Söke santral garajının bakamı önemli. Şu anda Söke Santral garajı oldukça bakımsız. Garajın acilen bakımdan geçirilmesini istiyoruz.”dedi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.