Son Dakika

• No Posts Found

ÖZLEM ÇERÇİOĞLU SÖKE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu dün Söke’ye gelerek, 2016 yılında Söke’de Büyükşehir Belediyesi tarafından Söke’de yapılacak olan projelerle ilgili incelemelerde bulundu. Söke Belediyesinden hiçbir yetkilinin yanında olmadığı görülürken Özlem Çerçioğlu, mütevazi davranışları ile dikkat çekti.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Evren Karakoz, Genel Sekreteri Ahmet Uğur Cebeci, ASKİ Genel Müdürü Erdoğan Öztürk,Aydın Büyükşehir  Belediye Meclis Üyesi Barış Altıntaş ve İmar Daire Başkanı Ertuğrul Yamen ile birlikte Söke’ye geldi. Özlem Çerçioğlu önce 2016 yılında Söke’de yapılması planlanan yatırımları yerinde gördü. Daha sonra Manavlar İçine gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu öğle yemeğini Söke’de yedi. Özlem Çerçioğlu bu arada pasaj içindeki esnafları da ziyaret edip onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Sadece Gazeteniz YeniSöke’nin şahit olduğu ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu “Söke bizim için önemli ilçelerden biri. Bilindiği gibi Söke Aydın Caddesi Hastane Kavşağında bir köprülü kavşak yapacağız. Köprülü Kavşağın yapılacağı yerde Genel sekreterimiz, ASKİ Genel Müdürümüz ve meclis üyelerimizle birlikte inceleme yaptık. Aydın Caddesi Hastane kavşağı üzerindeki köprülü kavşak inşaatını bu sene içinde bitirmek istiyoruz. Bunun yanında Söke’ye yapacağımız diğer bir önemli yatırım ise Santral Garajı projesi. Söke Santral Garajını taşıyoruz. Sökedeki önemli projelerden biri de dar gelirli aileler için bir konut projemiz var. Yani Büyükşehir belediyesi olarak yapacağımız projeleri yerinde incelemeye geldik. Seçimlerden önce Söke’ye sözler verdik. Bu verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Aydın’ın tüm ilçeleri gibi Söke’de güzel hizmetlere layık bir ilçe.”dedi

Çercioğlu, bundan öncede Söke’de çok defa geldiğini belirterek “O gelişlerimizde basının haberi olmamıştı. İlk defa bugün basının haberi oldu. Bir defa daha söylüyorum, Söke bizim için önemli bir ilçe. Söke’yi Sökelileri çok seviyorum.”dedi.

ESNAFLARLA DERTLEŞTİ, ÇAY İÇTİ

Öğle yemeğinin ardından esnafların kendisine yaptığı aç içme davetini geri çevirmeyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çercioğlu manavlar içindeki berber dükkanında çay içti. Bu arada yanına gelen vatandaşlarla bol bol resim çektirdi. Çerçioğlu bu arada ayaküstü vatandaşların istek ve sıkıntılarını da dinledi.

Özlem Çerçioğlu’nun Söke’de yapacağı projeleri yerinde görmek amacıyla yaptığı inceleme gezisinde Söke Belediyesi’nden hiçbir yetkilinin olmaması dikkat çekti. Özlem Çerçioğlu Söke Belediye Meydanında vatandaşlarla sohbet etti ve daha sonra ASKİ’ye gitti.

Özlem Çerçioğlu’nun dün Söke’ye gelişinde Söke Belediyesinden hiç bir yetkilinin karşılamaması bunun yanında Özlem Çerçioğlunun da Söke Belediyesini ziyaret etmemesi aradaki soğukluğun boyutlarını bir kez daha gösterdi.

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.