Son Dakika

• No Posts Found

AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer ÇERÇİOĞLU’NUN MUHTARLAR TOPLANTISINA SADECE 22 MUHTAR KATILMIŞTIR

AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer, dün yaptığı yazılı açıklamada, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun geçtiğimiz günlerde Aydında Sökeli mahalle muhtarları ile düzenlediği toplantıya 49 mahalle muhtarından sadece 22’sinin katıldığını belirterek, Çerçioğlu’nun bu tablodan ders çıkarması gerektiğini söyledi.

AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada “30 Mart 2014’de gerçekleşen yerel seçimler öncesi Muhtarlara birçok vaatte bulunan Aydın Büyükşehir’in mevcut Başkanı Özlem Çerçioğlu, aradan geçen yaklaşık iki senelik dönemde, Büyükşehir Belediye Başkanı değil de adeta Efeler ilçe başkanı gibi hareket etmiş; Belediyecilik anlayışı ve seçim öncesi gerçekleştireceğini vaat ettiği hizmetler, ilçe belediyeciliğinden öteye geçememiştir.

Yine yerel seçimler öncesi mahalle muhtarları ile koordineli olarak çalışacaklarını ve her türlü sorunu birlikte çözeceklerini iddia eden Çerçioğlu’na; Mahalle muhtarları, karşılaştıkları onca sıkıntıya rağmen ulaşamamış ve mahalleler kendi kaderlerine terk edilmiştir.

Çerçioğlu, neredeyse iki yıl sonra nihayet muhtarlarla bir araya gelmeye ve sorunları dinlemeye vakit bulabilmiş… Ancak bu süreçte, Büyükşehir olmanın hiçbir hizmetinden yararlanamayan, ihtiyaçları anında hiçbir muhatap bulamayan muhtarlar boş vaatlere doymuş olacaklar ki gerçekleştirilen muhtarlar toplantısına Söke’nin 49 mahalle muhtarından sadece 22’ si katılmıştır. Aydın BŞB başkanının bu tablodan ders çıkarmasını umut ediyor. Takdiri siz değerli kamuoyuna bırakıyoruz.”dedi

İlgili haberler

Yorum yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.