YEREL GAZETELERE DESTEK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürü Özer Akoğlu, Aydın Gazeteciler Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Aydın ve Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Suat Deniz, ADÜ İletişim Fakültesini ziyaret ederek, Aydın’daki yerel basın sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

ADÜ İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Özgür Seçim, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Aydın medyası ile işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Yerel medyanın çok önemli olduğunu ve her zaman desteklenmesi gerektiğine vurgu yapan Seçim, bu kapsamda İletişim Fakültesi öğrencilerinin yerel basın, radyo ve televizyonlarda eğitim alabilecekleri gibi yerel medya çalışmalarına destek olabileceklerini, kendilerinin de yerel medyanın talepleri doğrultusunda her türlü eğitimi vermeye hazır olduklarını söyledi.

Aydın Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Özer Akoğlu da, Aydın genelinde 30 un üzerinde resmi ilan ve reklam alabilen yerel gazete bulunduğunu bununla birlikte radyo ve televizyon çalışanlarının da olduğunu belirterek, “ADÜ İletişim Fakültesi Aydın medyası için çok önemli ve bir fırsattır. ADÜ ile her türlü işbirliğine hazır ve heyecanlıyız. Önümüzdeki günlerde yapacağız ortak çalışmalar yerel medyaya büyük katkı sağlayacak, okuyucu kitlesini artıracaktır” diye konuştu.

ADÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyelerinin de katıldığı ziyarette, Fakültenin bölümleri gezildi ve detaylı bilgi alış verişinde bulunuldu.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.