AZBAZDAR: “MİLLETİN BEKLENTİLERİNİ DİLE GETİRECEĞİM”

MHP Aydın Milletvekili Adayı M. Beliğ Azbazdar çalışmalara başladı. İlçe ve Mahalle ziyaretlerini sürdüren M. Beliğ Azbazdar, dün basın ziyaretleri kapsamında Gazeteniz YeniSöke’ye ziyaret etti. Beraberinde eşi Hülya Azbazdar, MHP İlçe Başkanı Turgay Avcı ve partililerle birlikte saat 15.00 sıralarında Gazeteniz YeniSöke’ye ziyaret etti.

M. Beliğ Azbazdar ve beraberindeki partililere Gazeteniz YeniSöke İmtiyaz Sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu ve personel karşıladı. M. Beliğ Azbazdar gazeteniz YeniSöke’de yaptığı açıklamada, Söke’de kendini herkesin tanıdığını belirterek “Bunun için kendimizi anlatmaya gerek görmüyorum. Yoğurdum ekşi diyen olmaz ama halktan büyük bir teveccüh görüyoruz. Çalışmalarda vatandaşın gösterdiği ilgiden şu ana kadar oldukça memnunum. Şimdilik her şey yolunda. Yani vaziyet iyi durumda.”dedi.

Teşkilatlarda 7 Haziran seçimlerine göre heyecanın çok fazla olduğunu söyleyen Azbazdar “Buna listenin yenilenmesine bağlıyorum. Dengeli bir liste yapıldı. Birinci sıra adayı Nazilli’den bir bayan. Bu bayan arkadaşımız aynı zamanda Aydın’dan. Deniz hanımın anne babası, kardeşleri ve tüm akrabaları Aydın’da yaşıyor. Yani doğu batı dengesi iyi sağlanmış durumda.”dedi.

Milletin beklentilerinin ve dertlerinin farkında olduğunu söyleyen Azbazdar “Bende bu beklenti ve dertleri meclise taşıyacağım. Bunlar mecliste dile getirilmiyor, milletin dert ve beklentilerini dile getireceğim.STK’ların sorunlarını meclise taşıyacağım. İktidara gelirsek çözeriz, gelmezsek dile getiririz. MHP iktidara talip bir parti. Bunu genel başkanımız söyledi. Erdoğan hortumları kestik dedi ama hortum bir yere akıyor. Görünen köy kılavuz istemiyor. Kaynaklar boşuna harcandı. Torunlarımız bile borçlandırıldı. Ekonomi zor durumda.”dedi.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.