KIZ ARKADAŞININ EVİNDEN HIRSIZLIK YAPTI

Aydın’ın Buharkent ilçesinde, kız arkadaşının evinden 10 bin TL değerinde ziynet eşyası çaldığı iddia edilen zanlı tutuklanarak cezaevine konuldu.

Edinilen bilgiye göre; Buharkent ilçesine bağlı Gündoğan Mahallesinde ikamet eden G.B., Buharkent İlçe Jandarma komutanlığına müracaat ederek evinde hırsızlık olayı meydana geldiğini ve maddi değeri yaklaşık 10 bin TL olan 4 adet altın bilezik, 1 çift altın küpesi ile 1adet altın yüzüğünün çalınmış olduğunu bildirdi. G.B’nin evinde inceleme yapan jandarma ekipleri, evde her hangi bir delile rastlayamayınca eve gidip gelen kişileri araştırmaya başladı.

Aile içinde bulunan şahısların araştırılmasında G.B’nin evine ilk eşinden olma kızı M.K’nin erkek arkadaşı İ.D’nin girdiği ve altınları da bu şahsın çalmış olduğu tespit edildi. Buharkent’te bağlı Savcıllı Mahallesi’ndeki evinde yakalanan İ.D’nin evinde yapılan aramada çalınan bileziklerden 2 adedi, küpe ve yüzük ile birlikte bin 500 TL para ele geçirildi. Adli makamlara sevk edilen şüpheli, tutuklanarak Nazilli Kapalı Cezaevine teslim edildi.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.