AK PARTİ SÖKE’DE SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ, KARANFİL DAĞITARAK OY İSTEDİ

AK Parti Aydın milletvekilleri adayları, kalabalık bir parti grubu ile düzenledikleri ‘Sevgi Yürüyüşü’nde Söke’de vatandaşlara karanfil dağıtarak 1 Kasım seçimleri için destek istedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Söke’de partililer ile birlikte çarşıda vatandaşlara karanfil dağıtıp 1 Kasım seçimlerinde destek isteyen AK Parti Aydın Milletvekilleri Adayları esnaflara ‘hayırlı işler’ dileyip AK Parti’ye oy istediler. AK Parti Söke İlçe Teşkilatının da  destek verdiği sevgi yürüyüşüne AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen başta olmak üzere AK Parti Söke İlçe Başkanı Fatih Gürer AK Parti Aydın Milletvekili Adayları, Abdurrahman Öz, Mustafa Savaş, Ersin Esenlik, Metin Yavuz, Hilmi Yıldırım ve Hakan Çağlar Erürker katılırken, Mehmet Erdem yürüyüşe sonradan katıldı. Yürüyüşe kalabalık bir partili topluluğu da katıldı.

Adaylar yürüyüş güzergahı olarak belirlenen İstasyon Caddesi ve Aydın caddesi üzerindeki işyerlerinde ve cadde üzerindeki vatandaşlara karanfil dağıtarak oy istediler. Milletvekili adayları Metin Yavuz’a ait istasyon caddesi üzerindeki Yavuz Kuyumculuğa da ziyaret edip karanfil dağıttılar. İstasyon caddesi ve Aydın caddesi üzerinde gerçekleştirilen Sevgi yürüyüşünde oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Adaylar karşılaştıkları yaşlı vatandaşların ellerini öptü sohbet etmeyi de ihmal etmediler.

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen Gazeteniz YeniSöke’ye yaptığı açıklamada, Aydın’da sevgi yürüyüşü başlattıklarını belirterek “Efeler ve Nazilli başta olmak üzere sevgi yürüyüşü başlattık. 7 milletvekili adayımızın eksiksiz katıldığı bu etkinlikler halkın büyük beğenisini kazanıyor. Bu gün Söke’deyiz. Buradaki sevgi yürüyüşünün ardından Kuşadası’na gideceğiz. Kuşadası’nda da aynı etkinliği gerçekleştireceğiz. Yarın (bugün) Aydın’ın doğusundaki iki ilçe’de sevgi yürüyüşü yapıp seçim çalışmalarına sonlandıracağız.”dedi.

1 Kasımda tek başına iktidar olacaklarını söyleyen İl Başkanı Ömer Özmen “Millet 4 ayda gördü AK Partinin önemini. Siyasi istikrar demek ekonomik istikrar demektir. Allahın izniyle tek başına hükümet kuracağız. Tek başına hükümet kurulmayınca döviz yükseldi, terör arttı, işsizlik çoğaldı. Ak Parti meydanlara boş bırakmadı. 1 Kasımda tek başına iktidara geliyoruz.”dedi.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.