KAYMAKAM MUHTARLARLA TOPLANTI YAPTI

Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’nun, göreve geldikten sonra dün ilk defa mahalle muhtarları ile toplantı yaptığı öğrenildi. Toplantıya İlçe Milli Eğitim, İlçe Emniyet, İlçe Tarım Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, Söke SYDV müdürlerinin yanı sıra mahalle muhtarlarının büyük çoğunluğunun katıldığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nun muhtarların sorunlarını dinlediği öğrenildi. Söke’de göreve başladığından bu yana pek çok muhtarı makamında ziyaret ettiğini söyleyen Tahsin Kurtbeyoğlu “İlk defa daire müdürleri ve muhtarlarla geniş katılımlı bir toplantı yapıyoruz. Muhtarlık zor bir görev. Görevinizi layıkı ile yapmak için elinizden gelen çabayı gösterdiğinizden eminim. Sosyal Yardımlaşma yardımlarının gerçek sahiplerine ulaşması için sizlerin titiz çalışmalarına ihtiyacımız var.”dediği öğrenildi.

Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nun daha sonra muhtarın sorunlarını dinlediği öğrenildi. Muhtarların, dere sularının tahliye edilmesi için kanal yapılması, mahalle yollarının bakımdan geçirilmesi gibi pek çok kronikleşmiş sorunu gündeme getirdikleri öğrenildi.-

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.