ODA BAŞKANLARI İLE BASINA KAPALI TOPLANTI

Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke’deki Meslek Odaları Başkanları ile dün basına kapalı bir toplantı yaptığı öğrenildi.

Toplantıya aralarında Söke Ziraat Odası, Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Söke Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile meslek odası başkanlarının eksiksiz katıldığı öğrenildi.

Toplantının basına kapalı yapılmasındaki gerekçe anlaşılamazken, edinilen bilgiye göre Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nun meslek odası başkanlarına Söke’de inşaatı devam eden Söke Mimarlık ve Tasarım Fakültesi’nin son durumu hakkında bilgi verdiği öğrenildi. Binanın bitmesi için 1,5 milyon TL. daha kaynağa ihtiyaç duyulduğu öğrenilirken, Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nun odalardan katkı istediği belirtiliyor.

Söke Belediyesi Sosyal Tesislerinde kahvaltılı yapılan toplantıda Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu’nun oda başkanlarından inşaata katkı sağlamalarını istediği öğrenilirken, oda başkanlarının bu isteğe karşılık konuyu yönetim kurullarına götürecekleri ve yönetim kurullarından çıkan miktarda yardım yapabileceklerini söyledikleri belirtildi. Söke’de basının büyük destek verdiği, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi inşaatına kaynak sağlamak amacıyla yapılan toplantının basına kapalı yapılması anlaşılamamıştır.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.