AKKENTLİ: MUHTARIN SORUNLARINI YERİNDE İNCELİYORUZ

Aydın Büyükşehir Belediyesi Batı Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun geçen hafta içinde muhtarlarla Aydın’da yaptığı toplantının ardından ASKİ Genel Müdürü Erdoğan Öztürk, İnşaat ve Yatırım Daire Başkanı Cengiz Süne, İçme Suyuları Şube Müdürü Ozan Çavuşoğlu’nun  muhtarların sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla Söke’ye geldiklerini söyledi.

Fatih Akkentli konuyla ilgili açıklamasında “ASKİ Genel Müdürümüz Sayın Erdoğan Öztürk, Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Cengiz Süne ve İçme Suları Şube Müdürü Ozan Çavuşoğlu ile birlikte Söke’ye çıkartma yapmıştır. Özlem Çerçioğlu’nun talimatları doğrultusunda geçen hafta içinde Büyükşehir belediyesinde konuk edilen muhtarlarımızın sorunlarını bu kez yerinde tespit etmişlerdir.

ASKİ Genel Müdürümüz Öztürk; Sayın Başkanı’mız muhtarlarımıza onların düşüncelerine çok Önem veriyor ve sahadaki en yakın çalışma arkadaşlarımız diye söylüyor. Geçen hafta içinde Söke’li muhtarlarımız ile yaptığımız toplantı çok verimli geçti. Bazı muhtarlarımız işleri olduğu için gelemediler. Hem onları yerinde ziyaret etmek için hem de toplantımızda muhtarlarımız ile tespit ettiğimiz sorunları yerinde incelemek için Söke’ye geldik. Tespit edilen sorunlar en kısa zamanda çözüme kavuşacaktır. dedi” şeklinde açıklama yaptı.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.