MUSTAFA SAVAŞ: “YARINLAR DAHA AYDINLIK, GELECEK NESİLLERİMİZ DAHA GÜVENDE OLACAKTIR”


İsmail ERAVCI 

AK Parti 3. Olağan Büyük kongresinde MKYK’na seçilen Aydın Milletvekili Mustafa Savaş yaptığı açıklamada, yarınların artık daha aydınlık, gelecek nesillerimizin artık daha güvende olacağını belirterek, bu yoldan canları pahasına dönmeyeceklerini söyledi.

Mustafa Savaş açıklamasında “AK Partimizin 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’ni tarihi bir katılımla gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımız yeniden AK Partimizin Genel Başkanlığına seçildi. Aziz Milletimizin de desteğiyle bu büyük hasret artık son buldu. ”dedi.

Bu hasret sürecinde çok büyük badireler atlatıldığını söyleyen Mustafa Savaş “Son olarak 15 Temmuz hain başkaldırısıyla devletimize darbe, milletimize pranga vurmaya kalkıştılar. Lakin aziz milletimiz iman dolu göğsünü siper ederek bu hainlere yine geçit vermedi. Bundan dolayı bu 3. Olağanüstü Büyük Kongremiz, aziz milletimizin, partililerimizin, darbecilere, içerdeki ve dışardaki işbirlikcilerine en büyük mesajıdır.”dedi.

Aziz milletimizin Pazar günü bir kez daha haykırdığını söyleyen Savaş “Bu yoldan canımız kanımız pahasına dönmek yok demistir. Yeni Anayasamız, kalkınmanın ve gelişmenin en büyük teminatı olacak, bu kutlu dava Sayın Cumhurbaşkanımızın Genel Başkanlığında hedefine varacak demiştir.”  Yarınlar artık daha aydındır, çok şükür gelecek nesillerimiz artık daha güvendedir. Daha fazla kalkınma, daha fazla büyüme ve dünyanın en güçlü devletlerinden birisi olma amacı artık en büyük hedeftir. Daha demokratik bir ülkede yerli ve milli projelerin hayata geçirileceği yeni ve şanlı bir dönemdir.

Yükümüz ağır vazifemiz bir o kadar kutsaldır. Bizler de tüm AK Parti Teşkilatlarımızla bu büyük sorumluluğun bilincindeyiz.

Bu yeni dönemle birlikte ülkemizin 81 vilayeti topyekun gelişip  büyüyecek Aydınımız da turizmde, tarımda daha fazla kalkınacaktır. Bu kutlu yürüyüşün, büyük kongremizin tüm ülkemize,  milletimize ve Aydınımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum.”dedi.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.