SÖKELİ MASA TENİSÇİLERİ AYDIN’DAN 8 MADALYA İLE DÖNDÜ


İsmail ERAVCI

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle hafta sonu Aydın’da masa tenisi turnuvasında Sökeli masa tenisi sporcuları 3 birincilik, 3 ikincilik, 1 üçüncülük ve 1 dördüncülük olmak üzere 8 madalya ile Söke’ye döndüler. İl dışından da masa tenisi sporcularının katıldığı turnuvada yaklaşık 200 sporcu kıyasıya mücadele ettiler. Genç kızlar ve genç erkekler kategorilerinde Sökeli sporcular birincilik ve ikincilikleri rakiplerine kaptırmadı.

Söke’den minikler kategorisinde Vakıfbank İlkokulu öğrencisi Aras Sakallı birinci olurken, Genç erkekler kategorisinde Selahattin Berkay Deniz birinci, Turgut Alp ikinci oldu. Genç kızlar kategorisinde Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi öğrencisi Ayşe Nur birinci olurken, Söke Anadolu Lisesi’nden Tuba Yelselcan ikinci oldu. Yıldızlar kategorisinde Doğukan Kiremitçi üçüncü oldu. Elit, Büyükler ve veteranlar kategorisinde Serdar Adıgüzel üçüncü, Ahmet Çakır dördüncü oldu.

Söke Masa Tenisi Antrenörü Servet Aydın sporcularının hafta sonu başarılı maçlar çıkarttıklarını belirterek “Aydın’dan 8 madalya ile döndük. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Madalya alabilecek sporcularımızdan bazıları üst kategorilerde mücadele edip kendilerini denemek istediler. Bunlardan biri Bilal Karatay’dı. Yoksa daha fazla madalya ile Söke’ye dönebilirdik. Yine de 8 madalya az bir madalya değil ve son derece memnunuz. Sporcularımı kutluyorum. Önümüzdeki turnuvalarda daha büyük başarılar elde edeceğimize inanıyorum.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.