HAFTA SONU SÖKE DERBİSİNDE BU SEFER SÖKEGÜCÜ VE SÖKE İDMANYURDU GENÇLERİ KARŞILAŞIYOR


İsmail ERAVCI

Aydın Amatör Ligi U19-1 kategorisinde maçlar tüm heyecanıyla sürerken, Lider Didim Belediyespor 5’te 5 yaparak 15 puanla grup liderliğini sürdürüyor. Geçen hafta maçın son dakikalarında attığı gollerle Sökegücüspor’u yenen lider Didim Belediyespor’u 3 puan geriden Sökespor izliyor.

Geçen hafta Sökespor 10 kişi kaldığı maçta 2-0 geriden geldiği maçta güçlü Kuşadasıspor’u 3-2 yenerek sahadan 3 puanla ayrılmıştı. S.H.Ç.E.K spor ise sahasında bir başka Söke temsilcisi Söke İdmanyurdu’nu 3-1 yenerek lidere takibini sürdürdü.

Bu hafta ise U19-1 kategorisinde istediğini bulamayan iki Söke takımının maçı oynanacak. Söke İdmanyurduspor ile Sökegücüspor karşı karşıyla gelecek. Oynadıkları 5 maç sonunda sadece birer galibiyeti bulunan Söke İdmanyurduspor ve Sökegücüspor cumartesi günü karşı karşıya gelecek. Saat 14.00’te başlayacak maçta her iki takımda kötü gidişe dur demek için maçtan galibiyetle ayrılmak istiyor. Sökegücü sahaya U16 ağırlıklı bir takımla çıkması bekleniyor. Haftalardır kötü gidişe çare arayan iki Söke takımından galip gelen moral kazanmış olacak. Her iki takımda maddi imkansızlıklar içinde mücadelesini sürdürüyor.

Lider Didim Belediyespor’un takipçisi Sökespor ise İncirliova deplasmanında 3 puan arayacak. Lider Didim Belediyespor ise sahasında Kuşadasıspor’u ağırlayacak. Günün diğer bir maçı ise Germencikspor ile S.H.Ç.E.K spor arasında oynanacak.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.