SÖKELİ MASA TENİSCİLERİ AYDIN’DAN ŞAMPİYON OLARAK DÖNDÜLER


İsmail ERAVCI

Aydın’da yapılan Masa Tenisi Turnuvasında Sökeli masa tenisçileri katıldıkları iki kategoride de Söke’ye şampiyon olarak döndüler. Cumartesi günü Söke Belediyespor adıyla turnuvaya katılan masa tenisçileri rakipleri karşısında büyük bir üstünlük sağladılar ve hem veteranlar kategorisinde, hem de yıldızlar kategorisinde şampiyon oldular. 9 takımın turnuvaya katıldığı belirtildi.

Veteranlar kategorisinde Servet Aydın ve Serdar Adıgüzel’den oluşan Söke Belediyespor masa tenisi takımı şampiyon olurken, ikinciliği Kuyucak Altın Yunuslar takımı, üçüncülüğü Kuşadasıspor, Dördüncülüğü Aydın DSİ takımı aldı.

Yıldız erkekler kategorisinde ise Doğukan Kiremitçi, Selahattin Berkay, Deniz Kebir Güdümgen’den oluşan Söke Belediyespor takımı birinci olarak turnuvanın şampiyonu oldu. Aydın Yıldızspor B takımı ikinci, Aydın Yıldızspor A takımı üçüncü ve Başak Koleji dördüncü oldu. Söke Belediyespor Masa tenisi takımı antrenörü Servet Aydın Aydın’da başarılı maçlar çıkardıklarını belirterek “Oyuncularımı kutluyorum. Bundan sonra bizim hedefimiz sadece birincilik değil, ilk 3 dereceyi almak.”dedi.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.