U17 KATEGORİSİNDE PLAY OFF MAÇ TAKVİMİ BELLİ OLDU


İsmail ERAVCI

Aydın yerel ligi futbol müsabakaları U17 kategorisinde play off maç takvimi belli olurken, ilk maçlar 26 Nisan tarihinde oynanacak. U17 kategorisinde grubunda ikinci olarak play off oynamayı hak kazanan Sökespor takımı Germencik stadyumunda Köprülüspor ile karşılaşacak.

5 hafta sürecek play off mücadelesinde 26 Nisan tarihinde Sökespor-Germencikte Köprülüspor ile aynarken bu maçın ardından Aydın İdmanyurduspor ile Kuşadasıspor maçı oynanacak. Aydın İlhami Ortekin stadyumunda İ.G.Genç Efespor maçıyla ilk hafta maçları sona edecek.

3 Mayıs tarihinde Sökespor Germencik Stadyumunda Aydınspor ile karşılaşırken yine aynı statda Kuşadasıspor ile İ.G.Genç Efespor maçı oynanacak. Bir başka maç Köprülüspor ile Aydın İdmanyurdu arasında oynanacak.

8 Mayıs tarihinde 3’üncü hafta maçları oynanırken, İ.G.Genç Efespor ile Sökespor Germencik Stadyumunda karşılaşacak. Germencik stadyumundaki ikinci maç Kuşadasıspor ile Köprülüspor arasında oynanacak. Aydın İlhami Ortekin Stadyumunda Aydın İdmanyurdu ile Aydınspor maçı oynanacak.

16 Mayıs tarihinde ise 4’üncü hafta maçları oynanacak. Germencik stadyumunda Kuşadasıspor ile Sökespor karşılaşırken, diğer iki maç Aydın’da oynanacak. Bu maçlar Aydınspor – Köprülüspor maçı ile İ.G.Genç Efespor –Aydın İdmanyurdu spor maçları olacak.

24 Mayısta oynanacak maçlarla play off maçları sona erecek. Bu maçlar Aydın İdmanyurduspor- Sökespor, Kuşadasıspor – Aydınspor ve Köprülüspor ile  İ.G.Genç Efespor maçları olacak. Maçlar sonucunda ilk ikiye giren takımlar bölge finallerine katılarak Türkiye şampiyonasına katılmak için mücadele edecekler.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.