STB’DE GÖREV DAĞILIMINDA SÜPRİZ YOK


Söke Ticaret BorsasındaMeclis Başkanı Ali Özdericioğlu,  
yönetim kurulu Başkanı Ahmet Nejat Sağel oldu

İsmail Eravcı

Söke Ticaret Borsası seçimleri 9 Nisan Pazartesi günü yapılmıştı. İki liste ile gidilen bu seçimlerde yönetim kurulu Başkanı Salih Deniz Günal ve Meclis Başkanı Ahmet Nejat Sağel ayrı ayrı liste çıkarmışlardı.Meclis Başkanı Ahmet Nejat Sağel’in listesi 41 oy alarak seçimi kazanmış, yönetim kurulu başkanı Salih Deniz Günal’ın listesi de 27 oy almıştı. Dün Söke Ticaret Borsasında Meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen seçimlerde yeni meclis organ seçimlerini yaptı.

Dün yapılan organ seçimlerinde görev dağılımını yapan Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı’nın yanı sıra Meclis Başkan Yardımcısı, Meclis Katip Üyesi, Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, disiplin kurulu üyeleri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulu delegelerini de seçtiler. Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanlığına Ali Özdericioğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Hüsnü Tuntaş, Meclis Katip Üyesi Şefik Akarsu oldu. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat Sağel olurken Melih Yavuz, Hasan Salbaş, Adil Candal, Muzaffer Turgut Kayhan Yönetim Kurulu’na seçildiler. Disiplin Kurulu Üyeleri Bertan Balçık, Ümit Tor, Buğra Önal, Celal Dilber, Musa Muslu, Hüseyin Avni Tanman olarak belirlenirken; TOBB Genel Kurul Delegeleri Ahmet Tuğrul Başer ve Mustafa Toyran olarak belirlendi.

Böylece Söke uzun yıllar sonra Söke Ticaret Borsasında Meclis Başkanı bir derici olurken, yönetim kurulu başkanı da bir zeytinyağcı oldu.

Paylaş

İlgili haberler

Yorum yaz

Yenisöke Gazetesi © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Şafak Ofset Mat. Gaz. LTD ŞTİ'ye aittir.
İçerik hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kullanılamaz.